Doprava ZDARMA až k vám ► od 17. 6. do 24. 6. na hutní materiál v hodnotě nad 20 000 Kč bez DPH ► Stačí při objednávce zadat kód: DOPRAVAZDARMA. Akci nelze kombinovat s jinými slevami či s věrnostním programem. Nevztahuje se na dopravu nerezového a hliníkového materiálu.

Hutní materiál Praha

Potřebujete si objednat hutní materiál do Prahy a okolí? Využijte služeb moderního e-shopu Atreon s komplexní nabídkou hutního materiálu, který využijete jak v kovovýrobě, zámečnických dílnách, tak ve stavebnictví.

Objednejte si jakékoliv zboží z naší nabídky kamkoliv v rámci celé Prahy. Díky našemu skladu v Čelákovicích u Prahy si objednávku můžete pohodlně vyzvednout osobně, nebo využít naší vlastní autodopravy za výhodnou paušální cenu jednotnou pro celou Prahu a její oblasti. 

hutni material praha

Naše online nabídka hutního materiálu zahrnuje komplexní sortiment produktů, které se nachází pod jednou střechou, za nejnižší ceny v ČR. Zahrnuje široké spektrum hutního materiálu SKLADEM. Objednat si můžete přes pestré druhy plechů, jeklů, kari sítí, roxorů, ocelových trubek, až po různé druhy ocelových profilů a ocelových nosníků, které dělíme beze zbytku.

Online nákup je jasný, rychlý a přehledný

Výhodou nákupu na našem e-shopu je, že u nás nemusíte ztrácet čas s vyplňováním nudných registračních formulářů. Jde nám především o to, aby každý náš zákazník nakoupil rychle, jednoduše a za jasnou cenu – s možností osobního odběru v Čelákovicích u Prahy, nebo pomocí naší vlastní autodopravy. 

TIP: Má vaše objednávka nad 1 000 tun? Pak jsme schopni vám poskytnout významné slevy. 

Jste firma nebo živnostník s velkými pravidelnými odběry? Pak využijte velkoobchodní spolupráce, díky níž vám zaručíme dlouhodobě nižší ceny.

Autodoprava Atreon za paušální cenu pro celou Prahu

Nestíháte nebo nemáte možnost si svoji objednávku vyzvednout přímo v našem skladu v Čelákovicích u Prahy? Nezoufejte a využijte naší vlastní autodopravy, pomocí níž zavážíme celou Prahu a Středočeský kraj za paušální ceny. 

Nemusíte řešit, jak velká vaše objednávka bude. Vždy zaplatíte jednotnou částku. Autodopravou rozvážíme materiály až do délky 8 m vlastními nákladními auty bez hydraulické ruky (v případě požadavku jsme schopni zajistit i to). Díky tomu jsme schopni doručit objednávku hutního materiálu kompletně po celé Praze za částku 1290 Kč.

POZOR: Pokud jsou součástí vaší objednávky plechy je nutné počítat s minimální částkou 600 Kč navíc za paletu (výše se může měnit v návaznosti na její rozměr). Tato částka je vratná a paletu lze vrátit. Ve vaší objednávce stačí napsat, že chcete paletu vrátit a domluvíme k vám bezplatný svoz.

Dělíme všechny materiály na míru

Nechte si jakýkoliv hutní materiál z vaší objednávky nadělit. Všechny materiály vám nadělíme přímo na míru. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, kterými disponujeme, jsme schopni všechny tyto materiály individuálně nadělit.

  • Vše (kromě kari sítí) dělíme na libovolné délky
  • Je potřeba počítat s tím, že je nutno odebrat a zaplatit celou výrobní délku
  • Ocelové nosníky dělíme beze zbytku v jakékoliv délce
  • Plechy nadělíme, ale je nutno odebrat a zaplatit celou tabuli
  • Některé větší rozměry nedělíme

Dělení všech materiálů probíhá v závislosti na konkrétní poptávce a zadání.

#BIG_FORM#

Poptejte hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material praha mesto