Doprava ZDARMA za doporučení Atreonu. Stačí, když daná osoba uvede při objednávce vaše jméno + e-mail/telefon. Dozvědět se více!

Hutní materiál Tábor

Jste z Tábora a okolí? Sháníte hutní materiály za výhodné ceny?

Pak využijte služeb Atreon, neřešte lokálnost a objednejte si online požadovaný materiál. Jsme dodavatelem komplexního sortimentu hutního materiálu, který bez problému zabezpečíme pro větší firmy, ale také pro menší subjekty kovovýroby, zámečnické dílny nebo domácí kutily.

Všechno námi nabízené zboží je možno si objednat odkudkoliv. Nabízíme jednoduchou a pohodlnou možnost online nákupu za předem jasně danou cenu.

Pokud si potřebujete objednat hutní materiál do Tábora a celého Jihočeského kraje, pak využijte možnosti dopravy po celé ČR a ušetřete čas.

Komplexní nabídka hutního materiálu na jednom místě

V naší nabídce naleznete širokou škálu druhů hutního materiálu. Ne e-shopu naleznete zde vše od plechů, čtvercových a obdélníkových jeklů, kari sítí, roxorů, ocelových trubek, až po čtvercovou, kruhovou a plochou ocel. Dále máme v sortimentu různé typy ocelových profilů a ocelových nosníků. Nabídnout vám můžeme i ohýbanou betonářskou výztuž a třmínky do věnců, které vyrábíme ve vlastní profesionální armovně. Samozřejmostí je pak možnost dělení většiny materiálů na míru každé zakázky.

Jednoduchý nákup bez registrace

Jste firmou, či živnostníkem, a nebaví vás u každého dodavatele vyplňovat komplikovanou registrační stránku, která vás zavazuje k dalším povinnostem? Pak u nás tento problém řešit nemusíte. Nakupujte jednoduše a rychle bez nutnosti jakékoliv registrace s možností dopravy po celé ČR.21

TIP: Při objednávkách nad 1 000 tun jsme schopni vám poskytnout významné slevy.

Jste firma, nebo živnostník s velkými odběry? Pak využijte velkoobchodní spolupráce a poptávaný materiál nakupte za mnohem výhodnější ceny. Navíc umíme sehnat i materiál, který v současné chvíli nedisponujeme SKLADEM nebo jej nemáme ve stálé nabídce.

Nákup nemůže být jednodušší – doprava po celém Jihočeském kraji

Objednávku hutního materiálu vám doručíme do Tábora, ale také do celého Jihočeského kraje a okolí. Veškeré objednávky rozvážíme po celé ČR – s dopravou již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Využíváme vícero externích dopravců v závislosti na tom, aby u vás byla objednávka co nejdříve. 

Veškerý materiál v těchto lokalitách doručujeme obvykle do 3 – 7 dní. Neřešíte tak jakoukoliv lokálnost a to, kde se dodavatel materiálu nachází.

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg = 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg - 1120 Kč
  • 50 kg – jakákoliv = 1390 Kč

UPOZORNĚNÍ: U objednávky plechů účtujeme navíc minimální částku 600 Kč za paletu (cena se odvíjí od konkrétního rozměru palety). Tato částka je vratná – paletu lze vrátit. Stačí se nám ozvat a my vám zajistíme bezplatný svoz.

Zakázkové dělení materiálu

Ať jste z jakéhokoliv koutu České republiky, není problém si u nás objednat službu dělení materiálu. Dělíme všechny hutní materiály kromě kari sítí. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, které máme k dispozici ve vlastní zámečnické dílně. Podmínkou ovšem je odebrání a zaplacení celého výrobního kusu.

V případě dělení ocelových nosníků vám můžeme nabídnout možnost dělení beze zbytku. Zaplatíte tak pouze to, co jste si objednali – nic navíc. V případě dělení dalších materiálů vše probíhá v závislosti na konkrétní poptávce a zadání.

#BIG_FORM#

Poptejte hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material jihomoravsky k