Doprava ZDARMA až k vám ► od 17. 6. do 24. 6. na hutní materiál v hodnotě nad 20 000 Kč bez DPH ► Stačí při objednávce zadat kód: DOPRAVAZDARMA. Akci nelze kombinovat s jinými slevami či výhodami z věrnostního programu.

Ohýbání betonářských výztuží

Jste stavební firmou, která staví rodinné domy nebo firmou, která realizuje různé mosty, průmyslové haly či jiné stavby? Pak jistě potřebujete kvalitní ohýbanou betonářskou výztuž. Právě i tuto službu nabízí naše profesionální armovna.

Armovací výztuž se vyrábí z pevné oceli, která mnohem více odolává většímu zatížení. Garantuje tak dlouhou životnost všech stavebních konstrukcí. Betonářská výztuž využívá pevných tyčí – prutů, které je možno ohýbat do různých tvarů, dále také spojovat nebo svařovat do sítí různé hustoty. Zakončení pak usnadňuje snadné spojování jednotlivých stavebních prvků.

Kde se využivá ohýbaná betonářská výztuž?

  • betonové plochy
  • stropy
  • stavební základy a další
ohybani-betonarskych-vyztuzi-atreon
S poptávkou nás kontaktujte na telefonu +420 702 081 168, emailu [email protected] nebo pomocí kontaktního formuláře.
 
Nevyplňujte toto pole:

Ohýbaná betonářská výztuž se vyrábí z betonářské oceli kruhového průřezu s výstupky, díky nimž dochází k soudržnosti betonu a železa.

Ohýbanou betonářskou výztuž ATREON v současné chvíli nabízí na objednávku dle konkrétních požadavků zákazníků.

Kromě ohýbání betonářské výztuže je součástí naší armovny také výroba třmínků do věnců. Ty nabízíme skladem v balících po 50 kusech, na zakázku si je ale můžete objednat v libovolném počtu. V případě třmínků jiných rozměrů jsme je schopni vyrobit  také na zakázku.

Kontakt

Po - Pá: 7:00 - 15:30 +420 702 081 168

Napsat nám můžete na [email protected], nebo prostřednictvím online formuláře.

Mám zájem o velkoobchodní spolupráci
Nevyplňujte toto pole: