Doprava ZDARMA za doporučení Atreonu. Stačí, když daná osoba uvede při objednávce vaše jméno + e-mail/telefon. Dozvědět se více!

Doprava a platba

Při doručování zásilek spolupracujeme s přepravní společností Toptrans. Případně si můžete také zvolit naši vlastní dopravu, nebo vybrat vyzvednutí na pobočce: Křižíkova 1884, Čelákovice. 

Platební metody

Vážíme si vás, jako zákazníků, a stejně tak vaší důvěry a peněz. Platbu u nás můžete realizovat skrze moderní, pohodlné, osvědčené a hlavně bezpečné metody. S ohledem na vaši maximální spokojenost s našimi službami vám nabízíme výběr z několika možností. 

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností ohledně průběhu platby nás neváhejte kontaktovat emailem na adrese [email protected] nebo na telefonu +420 702 081 168

Varianty bezpečné platby

Prostřednictvím platební brány jež poskytuje ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové E-mail: [email protected] Tel: +420 228 224 267, můžete vaši objednávku zaplatit zabezpečeným online elektronickým bankovním převodem, platební kartou nebo mobilním telefonem. Vaše peníze budou okamžitě převedeny na náš účet u vedené platební brány. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostanou se k žádným třetím stranám. 

  • Online platba kartou

Při dokončení objednávky, v sekci "Doprava a platba", zvolte tlačítko/ikonu pro platbu kartou. Po odeslání objednávky budete automaticky přesměrováni na platební bránu FIO banky, kde vyplníte platební údaje vaší kreditní karty a odešlete platbu, která bude připsána na náš účet během pár minut včetně víkendů a svátků.

  • Online bankovní převod (Platební tlačítka bank)

Při dokončení objednávky, v sekci "Doprava a platba", zvolte tlačítko/ikonu pro okamžitý on-line převod. Vyberte svou banku a po odeslání objednávky budete automaticky přesměrováni do vašeho online bankovnictví. Po přihlášení již bude vygenerovaný příkaz k dané platbě a stačí ho pouze odsouhlasit a platbu odeslat. Platba bude připsána na náš účet během pár minut včetně víkendů a svátků.

Klasický bankovní převod

Nabízíme vám samozřejmě i variantu platby skrze klasický bankovní převod peněz na náš účet číslo 123-6705090277/0100 vedený u Komerční banky.