Doprava ZDARMA až k vám ► od 17. 6. do 24. 6. na hutní materiál v hodnotě nad 20 000 Kč bez DPH ► Stačí při objednávce zadat kód: DOPRAVAZDARMA. Akci nelze kombinovat s jinými slevami či výhodami z věrnostního programu.

Třímínky do věnců

V naší profesionální armovně vyrábíme nejen ohýbané roxory, ale i třmínky do věnců. Ocelové třmínky jsou vyráběny z betonářské oceli – roxorů a jsou naohýbány do tvaru čtverce nebo obdélníku. Jsou jedním z nejběžnějších prvků využívaných pro výrobu:

  • železobetonových věnců
  • překladů
  • základových pasů
trminky-do-vencu-atreon
S poptávkou nás kontaktujte na telefonu +420 702 081 168, emailu [email protected] nebo pomocí kontaktního formuláře.
 
Nevyplňujte toto pole:

Využívají se pro výrobu “nesmrtelného” železobetonu. Společně s rovnými pruty se vkládají do betonu pro zvýšení únosnosti, snížení deformace a stability. Soudržnost je u kruhových výztuží zajištěna tvarovanými výstupky a právě třmínky spojujícími výztuž v tzv. armovacích koších.

 

Železobetonový věnec je důležitým prvkem každé stavby. Slouží pro fixaci armovacích prutů pro výztuže betonových věnců a podobných konstrukcí na stavbách.

 

Soudržnost je u kruhových výztuží zajištěna tvarovanými výstupky a třmínky spojující výztuž v tzv. armovacích koších. Využijte služeb naší profesionální armovny, kde vyrábíme třmínky do věnců i ohýbané roxory dle vašich konkrétních požadavků.

Třmínky nabízíme v balících po 50 kusech ihned k odběru nebo jakékoliv jiné druhy a počty na objednávku.

Kontakt

Po - Pá: 7:00 - 15:30 +420 702 081 168

Napsat nám můžete na [email protected], nebo prostřednictvím online formuláře.

Mám zájem o velkoobchodní spolupráci
Nevyplňujte toto pole: