Spouštíme velké JARNÍ SLEVY na nejprodávanější materiály. Nakupujte chytře, rychle, online.    Umíte kreslit v CADU či jiném softwaru? Nabízíme pozici: konstruktér/přípravář výroby. Možnost HPP, DPČ i IČO. V případě zájmu pište na email info@atreon.cz    Rozvoz hutního materiálu po celé České republice!

Třímínky do věnců

V naší profesionální armovně vyrábíme nejen ohýbané roxory, ale i třmínky do věnců. Ocelové třmínky jsou vyráběny z betonářské oceli – roxorů a jsou naohýbány do tvaru čtverce nebo obdélníku. Jsou jedním z nejběžnějších prvků využívaných pro výrobu:

  • železobetonových věnců
  • překladů
  • základových pasů
trminky-do-vencu-atreon
S poptávkou nás kontaktujte na telefonu +420 724 244 901, emailu info@atreon.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.
 
Nevyplňujte toto pole:

Využívají se pro výrobu “nesmrtelného” železobetonu. Společně s rovnými pruty se vkládají do betonu pro zvýšení únosnosti, snížení deformace a stability. Soudržnost je u kruhových výztuží zajištěna tvarovanými výstupky a právě třmínky spojujícími výztuž v tzv. armovacích koších.

 

Železobetonový věnec je důležitým prvkem každé stavby. Slouží pro fixaci armovacích prutů pro výztuže betonových věnců a podobných konstrukcí na stavbách.

 

Soudržnost je u kruhových výztuží zajištěna tvarovanými výstupky a třmínky spojující výztuž v tzv. armovacích koších. Využijte služeb naší profesionální armovny, kde vyrábíme třmínky do věnců i ohýbané roxory dle vašich konkrétních požadavků.

Třmínky nabízíme v balících po 50 kusech ihned k odběru nebo jakékoliv jiné druhy a počty na objednávku.

Kontakt

Po - Pá: 7:00 - 15:30 +420 724 244 901

Napsat nám můžete na info@atreon.cz, nebo prostřednictvím online formuláře.

Mám zájem o velkoobchodní spolupráci
Nevyplňujte toto pole: