Doprava ZDARMA za doporučení Atreonu. Stačí, když daná osoba uvede při objednávce vaše jméno + e-mail/telefon. Dozvědět se více!

Ploty

Součástí kovovýroby ATREON je i exteriérová kovovýroba. Jsme schopni vyrobit různé a precizní exteriérové prvky, které odpovídají běžným standardům nebo jsou naopak něčím speciální a designové. Právě výroba plotů je jedním z těchto prvků. Jsme schopni vyrobit různé plotové dílce, ale také velmi oblíbené tahokov ploty.

Moderní a kvalitní oplocení se hodí jak pro soukromé tak komerční účely. Kovový plot neplní jen funkci designovou, ale i ochrannou. Je proto velmi důležité zvolit vhodný druh plotového řešení. Naším cílem je najít optimální řešení pro každého zákazníka. Zvládneme jak jednoduchý kovový plot, tak moderní plot, který je technicky náročnější.

Výroba dle konkrétní projektové a technické dokumentace nebo námi navržené řešení přímo na míru každého zákazníka. Zde vycházíme především z individuální architektury konkrétního domu, objektu a jeho okolí. Snažíme se o to, aby řešení dané zakázky bylo nejenom funkční, ale i designové a splňovalo tak očekávání našich zákazníků.

Ploty pro vás vyrábíme z běžné i nerezové oceli, která je pro svoje nesporné výhody u našich zákazníků oblíbenější, než ploty z hliníku. Tento materiál naše kovovýroba k jejich výrobě ale používá také. Zároveň jsme schopni zajistit libovolnou povrchovou úpravu jako je lakování či žárové zinkování.

Co vše nabízíme?

  • kovové ploty
  • tahokov plot
  • plotové dílce
  • designové ploty
  • moderní ploty
  • zahradní ploty
kovove-ploty-atreon_1
S poptávkou nás kontaktujte na telefonu +420 702 081 168, emailu [email protected] nebo pomocí kontaktního formuláře.
 
Nevyplňujte toto pole:

Ocelové ploty patří mezi klasické druhy plotů, které jsou všeobecně velmi oblíbené a odolné, díky své povrchové úpravě. Ocelové plotové dílce jsou vyráběny z ocelových profilů. Možnosti jsou neomezené. Mezi nejčastěji používané patří různé typy ocelových jeklů, nerezových jeklů, ocelové trubky, kulatiny či čtvercová ocel nebo tahokov. Nejoblíbenější jsou ovšem hranaté tvary. Jekl na plot tak proto patří mezi prioritní výrobní artikl právě těchto výrobků.

Mezi jedny z nejoblíbenějších patří tzv. tahokov ploty, které vynikají moderním designem. V posledních letech právě obliba tahokovu velmi stoupá. Tento materiál má široké spektrum využití. Není žádáný jen u výroby různých druhů plotů, ale používá se i u zábradlí, mříží a zahradního nábytku.

Celou zakázku jsme schopni nejen navrhnout, ale komplexně precizně zpracovat a zajistit i její koncovou montáž.

Proč plot od Atreonu?

  • nízká cena – díky propojení kovovýroby a prodeje hutního materiálu jsme schopni vám nabídnout nižší cenu koncového výrobku
  • vysoká flexibilita – žádná zakázka pro nás není příliš malá či složitá, vyrobíme vše co je standardní ale i nestandardní
  • profesionální služby – díky týmu zkušených profesionálů jsem schopni zaručit všem zákaznikům spokojenost s celou zakázkou přes návrh až po kompletaci a koncovou montáž přímo na místě
  • vlastní autodoprava

Kontakt

Po - Pá: 7:00 - 15:30 +420 702 081 168

Napsat nám můžete na [email protected], nebo prostřednictvím online formuláře.

Mám zájem o velkoobchodní spolupráci
Nevyplňujte toto pole: