Doprava ZDARMA až k vám ► od 17. 6. do 24. 6. na hutní materiál v hodnotě nad 20 000 Kč bez DPH ► Stačí při objednávce zadat kód: DOPRAVAZDARMA. Akci nelze kombinovat s jinými slevami či výhodami z věrnostního programu.

ATREON Kovovýroba

Kovovýroba patří mezi jednu z hlavních oblastí ATREON, na kterou se společně s prodejem hutního materiálu prioritně zaměřujeme.

Využijte služeb naší profesionální kovovýroby od výroby různých ocelových konstrukcí až po výrobu schodišť a zábradlí.

Profesionální stroje, proškolený personál, kvalitní a efektivní práce.

Jsme schopni realizovat veškeré zakázky z běžné oceli, nerezu, ale také hliníku. Vše dle konkrétní technické dokumentace nebo vše sami navrhneme. Vlastní konstrukční řešení pro nás není žádný problém.

Klasická kusová i sériová kovovýroba na jednom místě.

Jsme profesionálním partnerem pro všechny segmenty kovovýroby se zachováním kvality a preciznosti.

Co pro vás vyrobíme

 
Zámečnická dílna

Jednou z domén firmy ATREON jsou klasické zámečnické práce. Nabízíme komplexní škálu těchto služeb. Zkušený a profesionální personál plus kvalitní a osvědčené materiály skladem, vše rychle a včas.

Svařování

Na svařování kovů jsme v ATREON profíci. Nejvyšší možná kvalita svarů je naší prioritou, a to při používání všech metod tepelného spojování kovů, které nabízíme.

Montáž a kompletace

Díky našemu specializovanému pracovišti je ATREON schopen svým zákazníkům zajistit kompletaci a montáž finálních sestav a zařízení z komponentů a součástí kovových polotovarů, vyrobených v naší profesionální kovovýrobě.

Interiérová kovovýroba

Plánujete své nové bydlení nebo jen rekonstruujete stávající? Buďte styloví a vybavte si svůj interiér nadčasovými doplňky s kovovými, nerezovými či hliníkovými prvky vyrobenými na zakázku. ATREON je schopen zajistit kompletní výrobu takovýchto prvků dle dodané dokumentace nebo umíme tyto návrhy sami navrhnout, aby vše bylo designové, ale zároveň funkční. Zpracováváme jak jednoduché tak složité realizace přímo na míru našeho zákazníka. Naším hlavním úkolem je najít optimální řešení pro každou zakázku.

 

Exteriérová kovovýroba

V ATREON se také věnujeme exteriérové kovovýrobě. Jsme schopni vyrobit různé exteriérové prvky a doplňky dle konkrétní dokumentace nebo vše navrhnout přímo na míru našeho zákazníka. Portfolium služeb je široké. Pokud hledáte ideální řešení pro vaši zahradu, přímé okolí domu nebo dalších venkovních prostor či snad skladů a průmyslových provozů, pak jsme pro Vás vhodná volba.

Spolupráce s Atreonem se vyplatí

  • S námi máte jistotu nízkých cen – propojili jsme kovovýrobu s prodejem hutního materiálu, a tak jsme schopni vám nabídnout nižší cenu koncového výrobku.
  • Jsme vysoce flexibilní – žádná zakázka pro nás není příliš malá, velká nebo složitá. Umíme vyrobit vše standardní i specifické.
  • Zakládáme si na profesionálních službách – náš zkušený tým ručí za vaši spokojenost s každou zakázkou. Od návrhu, přes kompletaci, po koncovou montáž.
  • Díky vlastní autodopravě vám dovezeme zboží v nejkratším možném čase

Kontakt

Po - Pá: 7:00 - 15:30 +420 702 081 168

Napsat nám můžete na [email protected], nebo prostřednictvím online formuláře.

Mám zájem o velkoobchodní spolupráci
Nevyplňujte toto pole: