Rozvoz hutního materiálu po celé České republice !

Zámečnická dílna

Jednou z domén firmy ATREON jsou klasické zámečnické práce. Nabízíme komplexní škálu těchto specifických služeb. Zámečnické práce provádíme na vysoké úrovni s kvalitními a osvědčenými materiály.

 

Jsme schopni vám dle technické dokumentace, případně návrhu, vyrobit kovové svařence a kompletní sestavy, poskytnout služby broušení a dokončovací práce, včetně povrchových úprav. Všechny tyto zámečnické práce zajišťuje zkušený a profesionální personál.

 

Výhodou naší vlastní zámečnické dílny je nejen rychlost výroby, ale také výhodnější ceny. Důvod je jednoduchý. Prodejna a sklad hutního materiálu a výroba se nachází na jednom místě a tak jsme schopni efektivněji pracovat jak s časem, tak s náklady na výrobu a našim zákazníkům nabídnout výrobu produktů za nižší ceny.

 

Nabízíme komplexní služby profesionální zámečnické dílny jak pro zakázkovou kusovou nebo větší či menší sériovou výrobu, dle individuálních požadavků každého zákazníka.

Nabídka zámečnických prací

  • kovové svařence a sestavy dle technické dokumentace
  • broušení úhlovou bruskou
  • dokončovací práce
  • povrchové úpravy
  • dělení materiálu
S poptávkou nás kontaktujte na telefonu +420 602 658 261, emailu info@atreon.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.
 
Nevyplňujte toto pole:

Dále se zabýváme velko a malo sériovou průmyslovou výrobou, dělením materiálu plazmou, pásovou pilou a svařováním.

 

Na základě Vaší poptávky navrhneme nejefektivnější způsob jejího řešení a vytvoříme individuální cenovou nabídku.

 

Díky profesionálnímu managementu, modernímu zázemí, strojům, technickému vybavení a kvalifikovaným zaměstnancům splníme vaše zakázky – v podobě polotovaru nebo hotového výrobku včas a ve vysoké výstupní kvalitě.

 

Komplet dodávku vámi zadané zakázky od návrhu, až po realizaci – bez starostí a se slevou na u nás zakoupený hutní materiál.

Co pro vás vyrobíme

Spolupráce s Atreonem se vyplatí

  • Držíme ceny nízko – propojili jsme kovovýrobu s prodejem hutního materiálu, a tak jsme schopni vám nabídnout nižší cenu koncového výrobku.
  • Jsme vysoce flexibilní – žádná zakázka pro nás není příliš malá, velká nebo složitá. Umíme vyrobit vše standardní i specifické.
  • Zakládáme si na profesionálních službách – náš zkušený tým ručí za vaši spokojenost s každou zakázkou. Od návrhu, přes kompletaci, po koncovou montáž.
  • Díky vlastní autodopravě vám dovezeme zboží v nejkratším možném čase

Kontakt

Po - Pá: 7:00 - 15:30 +420 602 658 261

Napsat nám můžete na info@atreon.cz, nebo prostřednictvím online formuláře.

Mám zájem o velkoobchodní spolupráci
Nevyplňujte toto pole: