Zámečnická dílna

Jednou z domén firmy ATREON jsou klasické zámečnické práce. Nabízíme komplexní škálu těchto specifických služeb. Zámečnické práce provádíme na vysoké úrovni s kvalitními a osvědčenými materiály.

 

Jsme schopni vám dle technické dokumentace, případně návrhu, vyrobit kovové svařence a kompletní sestavy, poskytnout služby broušení a dokončovací práce, včetně povrchových úprav. Všechny tyto zámečnické práce zajišťuje zkušený a profesionální personál.

 

Výhodou naší vlastní zámečnické dílny je nejen rychlost výroby, ale také výhodnější ceny. Důvod je jednoduchý. Prodejna a sklad hutního materiálu a výroba se nachází na jednom místě a tak jsme schopni efektivněji pracovat jak s časem, tak s náklady na výrobu a našim zákazníkům nabídnout výrobu produktů za nižší ceny.

 

Nabízíme komplexní služby profesionální zámečnické dílny jak pro zakázkovou kusovou nebo větší či menší sériovou výrobu, dle individuálních požadavků každého zákazníka – z oceli, nerezu a hliníku.

Nabídka zámečnických prací

  • kovové svařence a sestavy dle technické dokumentace
  • broušení úhlovou bruskou
  • dokončovací práce
  • povrchové úpravy
  • dělení materiálu
S poptávkou nás kontaktujte na telefonu +420 702 081 168, emailu [email protected] nebo pomocí kontaktního formuláře.
 
Nevyplňujte toto pole:

Dále se zabýváme velko a malo sériovou průmyslovou výrobou, dělením materiálu plazmou, pásovou pilou a svařováním.

 

Na základě Vaší poptávky navrhneme nejefektivnější způsob jejího řešení a vytvoříme individuální cenovou nabídku.

 

Díky profesionálnímu managementu, modernímu zázemí, strojům, technickému vybavení a kvalifikovaným zaměstnancům splníme vaše zakázky – v podobě polotovaru nebo hotového výrobku včas a ve vysoké výstupní kvalitě.

 

Komplet dodávku vámi zadané zakázky od návrhu, až po realizaci – bez starostí a se slevou na u nás zakoupený hutní materiál.

Co pro vás vyrobíme

Spolupráce s Atreonem se vyplatí

  • Držíme ceny nízko – propojili jsme kovovýrobu s prodejem hutního materiálu, a tak jsme schopni vám nabídnout nižší cenu koncového výrobku.
  • Jsme vysoce flexibilní – žádná zakázka pro nás není příliš malá, velká nebo složitá. Umíme vyrobit vše standardní i specifické.
  • Zakládáme si na profesionálních službách – náš zkušený tým ručí za vaši spokojenost s každou zakázkou. Od návrhu, přes kompletaci, po koncovou montáž.
  • Díky vlastní autodopravě vám dovezeme zboží v nejkratším možném čase

Kontakt

Po - Pá: 7:00 - 15:30 +420 702 081 168

Napsat nám můžete na [email protected], nebo prostřednictvím online formuláře.

Mám zájem o velkoobchodní spolupráci
Nevyplňujte toto pole: