Doprava ZDARMA za doporučení Atreonu. Stačí, když daná osoba uvede při objednávce vaše jméno + e-mail/telefon. Dozvědět se více!

Armovna

Jedním ze zaměření firmy ATREON je prodej hutního materiálu malým a středním stavebním firmám. Dodáváme jim především kari sítě, všechny druhy roxorů a ocelové nosníky. Naší nespornou výhodou je, že disponujeme profesionální armovnou, kde vyrábíme třmínky a ohýbané roxory, bez kterých se neobejde žádná stavba.

Třmínky do věnců

Využijte služeb naší profesionální armovny, kde vyrábíme třmínky do věnců dle vašich konkrétních požadavků.

Ohýbání betonářských výztuží

Pokud jste stavební firmou, která realizuje menší i větší zakázky, pak se jiště neobejdete bez ohýbaných betonářských výztuží.

Co je Armovna

Armování je důležitý proces, který má vliv na zvýšení kvalitni a pevnosti stavby. Speciálně upravená betonářská ocel – roxor má za úkol vytvořit stabilní konstrukci v základních i náročných stavebních prvcích jakékoliv stavby.

 

Armování nejen sníží spotřebu materiálu, ale zároveň efektivně zkracuje dobu provedení stavby, zároveň zvyšuje odolnost stavby proti mechanickému poškození, prodlužuje její životnost a pomáhá dosáhnout i složitých stavebních prvků.

 

Navíc pevné výztuže mohou pomoci realizaci stavebních prvků s perfektní přesností a dokonalým vzhledem.

 

Díky profesionálnímu vybavení naší armovny a také zkušenostem našich zaměstnanců jsme schopni pružně reagovat na zakázky různých velikostí. Ochotně s vámi zkonzultujeme vaše plánované projekty a navrhneme nejefektivnější řešení.

Armovna ATREON nabízí

  • výrobu třmínků do věnců
  • ohýbání betonářských výztuží

Kontakt

Po - Pá: 7:00 - 15:30 +420 702 081 168

Napsat nám můžete na [email protected], nebo prostřednictvím online formuláře.

Mám zájem o velkoobchodní spolupráci
Nevyplňujte toto pole: