Dělení materiálu

Atreon nabízí nejen široký sortiment hutních materiálů, ale také mnoho doplňkových služeb. Jednou z nich je dělení materiálu na míruJsme schopni nadělit téměř všechny hutní materiály, které nabízíme, na libovolné rozměry. 

POZOR: Podmínkou je platba a odběr celého výrobního kusu. Výjimkou jsou ocelové nosníky, které je možno odebrat i v menším rozměru bez této povinnosti. Můžete odebrat tedy konkrétní požadované délky beze zbytku. 

Co konkrétně u nás můžete poptat?

Dělíme téměř všechny námi nabízené hutní materiály, mezi které patří jak běžná ocel, tak nerezové a hliníkové materiály. Samozřejmostí je využití této služby i u materiálů, jejichž rozměry nemáme běžně skladem, ale jsme schopni vám je na zakázku objednat. 

Jsme schopni vám udělat jeden řez i tisíce sériově. Tuto službu nabízíme jak maloodběratelům, tak velkoodběratelům, kteří nejsou schopni si objednané materiály sami nadělit dle konkrétních potřeb svých zakázek. 

Pozn.: Konkrétní ceny řezů jsou uvedeny u každého materiálu v sekci “dělení materiálů”. V případě 100 a více řezů nás stačí kontaktovat a my vám nastavíme individuální cenu na míru.

dělení materiálu

Nespornou výhodou této Atreon služby je úspora času a peněz. Sklad i dílna na dělení materiálu se nachází pod jednou střechou v našem krytém centrálním skladu v Čelákovicích u Prahy.

Způsoby dělení materiálu

  • Dělení pomocí hydraulických nůžek: plechy stříháme na libovolný rozměr pomocí hydraulických nůžek (až do 10 mm).

  • Dělení materiálu plazmou: silnější plechy a tlusté ocelové plechy řežeme za pomoci ruční plazmové řezačky (až do 30 mm) – na vyžádání.

  • Dělení tyčových materiálů pomocí pásových pil na libovolné délky

  • Nedělíme kari sítě.

#BIG_FORM#

Dělení materiálu u Atreonu se vám vyplatí

  • S námi máte jistotu nízkých cen – sklad hutního materiálu a dílna na dělení materiálu se nachází pod jednou střechou, a tak jsme schopni vám nabídnout nižší cenu objednaného a upraveného materiálu.

  • Jsme vysoce flexibilní – žádná zakázka pro nás není příliš malá, velká nebo složitá. Službu dělení materiálu u nás může využít maloodběratel i velkoobchodní partner.

  • Nabízíme profesionální služby – náš zkušený tým ručí za vaši spokojenost s každou zakázkou. 

  • Díky vlastní autodopravě vám objednané a nadělené zboží dovezeme po celé České republice, nebo připravíme k osobnímu odběru v Čelákovicích u Prahy – v tom nejkratším možném čase.