Svařování

Součástí našich služeb je i svařování kovů. Nabízíme moderní metody svařování. Na svařování a pájení kovů jsme v ATREON profíci.

 

Nejvyšší možná kvalita svarů je naší prioritou, a to při používání všech metod tepelného spojování kovů, které nabízíme. Svaříme vše a v jakémkoliv množství.

Svaříme vše a v jakémkoliv množství.

Svařování kovů je velmi zajímavá technická disciplína, která vyžaduje znalosti a zkušenosti. Svařovat lze jak kovové tak nekovové materiály. Pro různé typy spojů (svár) se používají různé metody svařování. S výběrem správného druhu svařování vám v ATREON ochotně poradíme. Využíváme hned několik postupů při svařování kovů.

Metody svařování:

  • svařování metodou MIG/MAG
  • svařování elektrickým obloukem/obloukové svařování
  • svařování metodou TIG
svarovani-elektrickym-obloukem-atreon
S poptávkou nás kontaktujte na telefonu +420 702 081 168, emailu [email protected] nebo pomocí kontaktního formuláře.
 
Nevyplňujte toto pole:
Obloukové sváření nebo svařování elektrickým obloukem (Svařování obalenou elektrodou)

Označuje skupinu metod tavného svařování, u kterých je energie potřebná k roztavení svařovaných ploch dodávaná jako teplo vzniklé při hoření elektrického oblouku. Pro svoji vysokou míru reprodukovatelnosti, relativně nízké investiční náklady, dosahovanou kvalitu a výkon svařování jsou v technické praxi nejrozšířenějšími metodami svařování kovů jak feritických, tak i neželezných (např. hliník, hořčík, atd.).

Svařování metodou MIG/MAG

Obloukové svařování tavící se elektrodou v ochranné atmosféře zahrnuje několik metod obloukového svařování založených na stejných principech při použití různých typů přídavných materiálů a ochranných plynů. Velký výkon svařování, vysoká kvalita svaru, použití pro svařování nelegovaných i legovaných ocelí.

 

Jako ochranné plyny se nejčastěji používají buď inertní plyny CO2, argon a helium. Metoda patří k nejrozšířenějším svařovacím metodám při výrobě stavebních ocelových konstrukcí, strojních zařízení, tlakových nádob a potrubí.

Další poskytované služby

Kromě zakázkové výroby jsme schopni vám poskytnou kvalifikované služby profesionálních svářečů. Pokud potřebujete sehnat svářeče a zakázku zpracovat na vašem pracovišti nebo jiném místě, kterým může být konkrétní stavba nebo jiné místo určení, využijte námi nabízené služby. Rádi vám tuto službu poskytneme v sazbě od 600,- Kč bez DPH / hod dle náročnosti práce. Součástí této komplexní služby je, že za Vámi dojedeme po celé České republice vč. vybavení. Nemusíte se tedy starat vůbec o ni.

Co pro vás vyrobíme

Spolupráce s Atreonem se vyplatí

  • Jsme vysoce flexibilní – žádná zakázka pro nás není příliš malá, velká nebo složitá. Umíme vyrobit vše standardní i specifické.
  • Držíme ceny nízko – propojili jsme kovovýrobu s prodejem hutního materiálu, a tak jsme schopni vám nabídnout nižší cenu koncového výrobku.
  • Jsme vysoce flexibilní – žádná zakázka pro nás není příliš malá, velká nebo složitá. Umíme vyrobit vše standardní i specifické.
  • Zakládáme si na profesionálních službách – náš zkušený tým ručí za vaši spokojenost s každou zakázkou. Od návrhu, přes kompletaci, po koncovou montáž.
  • Díky vlastní autodopravě vám dovezeme zboží v nejkratším možném čase

Kontakt

Po - Pá: 7:00 - 15:30 +420 702 081 168

Napsat nám můžete na [email protected], nebo prostřednictvím online formuláře.

Mám zájem o velkoobchodní spolupráci
Nevyplňujte toto pole: