Doprava ZDARMA až k vám ► od 17. 6. do 24. 6. na hutní materiál v hodnotě nad 20 000 Kč bez DPH ► Stačí při objednávce zadat kód: DOPRAVAZDARMA. Akci nelze kombinovat s jinými slevami či výhodami z věrnostního programu.

Vše o nákupu

ikonka-doprava
Doprava/vyzvednutí zboží
Disponujeme vlastní autodopravou. Objednané zboží, které je skladem, rychle expedujeme, nakládáme a posíláme k vám. V našem skladu v centru České republiky v Čelákovicích u Prahy vám zboží ochotně připravíme i k osobnímu odběru.
ikonka-zamecnicka-prace
Zámečnické služby
Součástí skladu hutního materiálu společnosti ATREON je i profesionální zámečnická dílna, kde vám objednané produkty upravíme dle individuálních požadavků na míru. Při využití našich zámečnických služeb od nás navíc získáte extra slevu na u nás zakoupené zboží.
ikonka-velkoobchod
Velkoobchod
Nakupujete hutní materiál ve velkém? Využijte možnosti nákupů v rámci našeho velkoobchodu. Připravíme pro vás výhodnou individuální cenovou nabídku na míru. Jsme spolehlivý obchodní partner, který vám zajistí nejlevnější hutní materiál ve vysoké kvalitě a širokém sortimentu.
ikonka-reklamace
Reklamace
Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. V případě jakékoliv nesrovnalosti nás neváhejte kontaktovat písemně na [email protected], nebo volejte na naši zákaznickou linku +420 702 081 168. Pro každý problém najdeme řešení.