Spouštíme velké JARNÍ SLEVY na nejprodávanější materiály. Nakupujte chytře, rychle, online.    Umíte kreslit v CADU či jiném softwaru? Nabízíme pozici: konstruktér/přípravář výroby. Možnost HPP, DPČ i IČO. V případě zájmu pište na email info@atreon.cz    Rozvoz hutního materiálu po celé České republice!

Hutní materiál České Budějovice, Tábor, Jindřichův Hradec

Poptáváte hutní materiál v okolí Českých Budějovic? Atreon poskytuje on-line prodej hutního materiálu pro segmenty kovovýroby, stavebnictví či zámečnické činnosti, ale také pro domácí kutily.  

Objednat si hutní materiál kamkoliv v rámci Jihočeského kraje u nás není problém. Nakupujte online jednoduše a okamžitě bez registrace a ušetřete tak čas zbytečným ježděním na pobočku a čekáním ve skladech. Díky dopravě po celé ČR již od 293 Kč to není problém. Lokálnost dodavatele tedy není nutno řešit.

Kde potřebujete nakoupit? Vyberte si

 • Hutní materiál České Budějovice
 • Hutní materiál Tábor
 • Hutní materiál Jindřichův Hradec

hutni material jihocesky kraj

V naší nabídce naleznete široké spektrum hutního materiálu za nejnižší ceny v ČR. Nabídka zahrnuje velké množství materiálů SKLADEM. Nabízíme přes různé druhy plechů, jeklů, kari sítí, roxorů, ocelových trubek, až po různé druhy ocelových profilů a ocelových nosníků.

Nakupujte rychle a bez registrace

Lokálnost pro nás není žádný problém. Ať už jste kutil, živnostník, nebo firma, nakoupit u nás můžete snadno, rychle a bez jakékoliv registrace. A navíc vám vybraný vše dovezeme na konkrétní místo určení nebo nadělíme na míru.

V případě objednávek nad 1 000 tun jsme schopni vám zároveň poskytnout významné slevy. Pokud jste firma či jiný subjekt s velkými subjekty, pak nás stačí kontaktovat a my vám vytvoříme individuální nabídku za nižší ceny.

Využijte levnou dopravu hutního materiálu po celém Jihočeském kraji

Všechny objednávky rozvážíme po celé ČR s dopravou již od 189 Kč (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 990 Kč). Využíváme více druhů externích dopravců v závislosti na tom, aby u vás byla vaše objednávka, co nejdříve. Materiál v těchto lokalitách doručujeme obvykle do 3 – 7 dní. 

Ceník dopravy 

 • do 15 kg = 293 Kč
 • 15 – 30 kg = 453 Kč
 • 30 – 50 kg - 624 Kč
 • 50 – 75 kg = 806 Kč
 • 75 – 100 kg = 962 Kč
 • 100 – 150 kg = 1 305 Kč
 • 150 – 500 kg = 1404 Kč
 • 500 kg a více = 990 Kč

POZOR: V případě objednání plechů účtujeme navíc 950 Kč za paletu. Tato částka je vratná. Ve vaší objednávce stačí napsat, že ji chcete vrátit a my zařídíme její bezplatný svoz.

Materiál vám nadělíme

Máte zájem o dělení materiálu na míru? Využijte služby naší zámečnické dílny. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm jsme schopni všechny materiály kromě kari sítí individuálně nadělit. Podmínkou je, že musíte odebrat a zaplatit celý kus.

Ocelové nosníky dělíme beze zbytku. Zaplatíte tedy pouze za to, co si reálně objednáte.

#BIG_FORM#

Nakupujte hutní materiál kdekoliv v Česku

hutni material jihomoravsky k