Doprava ZDARMA až k vám ► od 17. 6. do 24. 6. na hutní materiál v hodnotě nad 20 000 Kč bez DPH ► Stačí při objednávce zadat kód: DOPRAVAZDARMA. Akci nelze kombinovat s jinými slevami či výhodami z věrnostního programu.

Hutní materiál České Budějovice

Poptáváte hutní materiál v okolí Českých Budějovic? Atreon poskytuje on-line prodej hutního materiálu pro segmenty kovovýroby, stavebnictví či zámečnické činnosti, ale také pro domácí kutily.  

Objednat si hutní materiál kamkoliv v rámci Jihočeského kraje u nás není problém. Nakupujte online jednoduše a okamžitě bez registrace a ušetřete tak čas zbytečným ježděním na pobočku a čekáním ve skladech. Díky dopravě po celé ČR již od 493 Kč bez DPH to není problém. Lokálnost dodavatele tedy není nutno řešit.

Objednávat můžete široké spektrum materiálů

hutni material jihocesky kraj

V naší nabídce naleznete široké spektrum hutního materiálu za nejnižší ceny v ČR. Nabídka zahrnuje velké množství materiálů SKLADEM. Nabízíme přes různé druhy plechů, jeklů, kari sítí, roxorů, ocelových trubek, až po různé druhy ocelových profilů a ocelových nosníků.

Nakupujte rychle a bez registrace

Lokálnost pro nás není žádný problém. Ať už jste kutil, živnostník, nebo firma, nakoupit u nás můžete snadno, rychle a bez jakékoliv registrace. A navíc vám vybraný vše dovezeme na konkrétní místo určení nebo nadělíme na míru.

V případě objednávek nad 1 000 tun jsme schopni vám zároveň poskytnout významné slevy. Pokud jste firma či jiný subjekt s velkými subjekty, pak nás stačí kontaktovat a my vám vytvoříme individuální nabídku za nižší ceny.

Využijte levnou dopravu hutního materiálu po celém Jihočeském kraji

Všechny objednávky rozvážíme po celé ČR s dopravou již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Využíváme více druhů externích dopravců v závislosti na tom, aby u vás byla vaše objednávka, co nejdříve. Materiál v těchto lokalitách doručujeme obvykle do 3 – 7 dní. 

Ceník dopravy 

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: V případě objednání plechů účtujeme navíc minimální částku 600 Kč za paletu. Konkrétní cena je závislá na konkrétním rozměru palety. Tato částka je vratná. Ve vaší objednávce stačí napsat, že ji chcete vrátit a my zařídíme její bezplatný svoz.

Materiál vám nadělíme

Máte zájem o dělení materiálu na míru? Využijte služby naší zámečnické dílny. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm jsme schopni všechny materiály kromě kari sítí individuálně nadělit. Podmínkou je, že musíte odebrat a zaplatit celý kus.

Ocelové nosníky dělíme beze zbytku. Zaplatíte tedy pouze za to, co si reálně objednáte.

#BIG_FORM#

Nakupujte hutní materiál kdekoliv v Česku

hutni material jihomoravsky k