Doprava ZDARMA až k vám ► od 17. 6. do 24. 6. na hutní materiál v hodnotě nad 20 000 Kč bez DPH ► Stačí při objednávce zadat kód: DOPRAVAZDARMA. Akci nelze kombinovat s jinými slevami či výhodami z věrnostního programu.

Hutní materiál Olomouc

Objednejte si hutní materiál v Olomouci a okolí rychle a jednoduše. Využijte moderního e-shopu Atreon a nakupte si požadovaný materiál on-line z – pohodlí domova nebo firmy. Ušetříte jak čas, tak peníze. 

Atreon je dodavatelem kompletního sortimentu hutního materiálu. Jsme maloobchodním i velkoobchodním partnerem nejen pro firmy, ale i menší subjekty (malé a střední stavební firmy, živnostníky i domácí kutily). 

Celou nabídku hutního materiálu si u nás můžete objednat odkudkoliv a nemusíte řešit, kde se právě nacházíte ani na jaké místo potřebujete materiál doručit. Využijte výhodné dopravy po celé ČR.

hutni material olomoucky kraj

U nás si vybere naprosto každý

Atreon nabídka obsahuje různé druhy plechů, čtvercové a obdélníkové jekly, kari sítě různých rozměrů vč. příslušenství, betonářskou ocel – roxory, ocelové trubky i čtvercovou, kruhovou a plochou ocel. Dále nabízíme různé typy ocelových profilů a ocelových nosníků a také ohýbanou betonářskou výztuž a třmínky do věnce, které vyrábíme ve vlastní profesionální armovně

V Atreonu se registrovat nemusíte

U nás nakoupíte jednoduše a rychle, bez nutnosti jakékoliv registrace. Nemusíte tak ztrácet čas s administrativními záležitostmi, které nejsou nezbytně nutné. Nakoupíte za předem jasnou cenu a navíc vám objednávku dovezeme na zvolené místo určení v rámci celé ČR..

TIP: Pokud je vaše objednávka větší než 1 000 tun, máte možnost získat výhodnou slevu.

Jste firmou nebo živnostníkem s pravidelnými velkými odběry? Využijte velkoobchodní spolupráce a nakupujte hutní materiál za výhodnější, než maloobchodní, ceny. Vše nastavíme individuálně a na míru každého zákazníka. Zároveň umíme zajistit i materiály, které nemáme na našem e-shopu nebo nejsou aktuálně dostupné skladem.

Zboží vám doručíme v rámci celého Olomouckého kraje

Veškeré objednávky rozvážíme po celé ČR ve spolupráci s různými externími dopravci již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč) s lhůtou dodání do 3 – 7 dní. Snažíme se vždy vybrat toho nejvhodnějšího přepravce tak, aby všechny objednávky byli doručeny rychle a včas. Lokálnost s námi není třeba vůbec řešit.

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: Pokud jsou součástí vaší objednávky plechy, je nutno zohlednit, že vám bude účtována navíc minimální částka 600 Kč za paletu. Ta je vratná. Stačí nás předem kontaktovat, my k vám objednáme bezplatný svoz a částku vám vrátíme.

Dělíme materiál na zakázku

Využít můžete i služby dělení materiálu. Umíme nadělit všechny hutní materiály (kromě kari sítí), které máme v nabídce. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, vám objednaný materiál nadělíme na míru. Podmínkou je odběr a zaplacení celého výrobního kusu.

  • Potřebujete nadělit ocelové nosníky? Využijte možnosti dělení právě tohoto materiálu zcela beze zbytku. Reálně tedy opravdu zaplatíte pouze za to, co si objednáte, ani korunu navíc. (Dělení dalších materiálů probíhá dle konkrétní poptávky a individuální specifikace.)
#BIG_FORM#

Hutní materiál objednáte odkudkoliv a kamkoliv v ČR

hutni material olomoucky k.