Doprava ZDARMA až k vám ► od 17. 6. do 24. 6. na hutní materiál v hodnotě nad 20 000 Kč bez DPH ► Stačí při objednávce zadat kód: DOPRAVAZDARMA. Akci nelze kombinovat s jinými slevami či s věrnostním programem. Nevztahuje se na dopravu nerezového a hliníkového materiálu.

Hutní materiál Karlovy Vary

Nabízíme hutní materiál v Karlových Varech a jeho okolí.

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele komplexního sortimentu hutního materiálu, tak není nic jednoduššího než využít služeb Atreonu. Nejsme partnerem jen pro větší firmy, ale také pro menší subjekty jakou jsou malé stavební firmy, živnostníci nebo domácí kutilové. 

Hutní materiál si můžete objednat on-line a je naprosto jedno, kde konkrétně se nacházíte. 

Objednejte si okamžitě a jednoduše online hutní materiál kamkoliv v rámci Karlovarského kraje. Bez registrace a ztráty času dopravou a čekáním ve skladu. Díky dopravě po celé ČR již od 493 Kč bez DPH to není problém. Nemusíte řešit lokálnost dodavatele.

hutni material karlovarsky kraj

Co vše v naší nabídce naleznete?

Atreon nabízí široké spektrum hutního materiálu SKLADEM, který si můžete objednat on-line a za jasné ceny. Objednat si u nás můžete různé druhy plechů, kari sítě, betonářskou ocel, plochou či kruhovou ocel, ocelové trubky a další druhy žádaného a nezbytného hutního materiálu. Využít můžete také služeb naší kovovýroby nebo vlastní armovny, kde vyrábíme třmínky do věnců a ohýbané roxory.

Rychleji a jednodušeji to už nejde 

U nás na e-shopu se nemusíte zdržovat žádnou registrací. Potřebujete nakoupit rychle a za jasných podmínek? Ať už jste kutil, živnostník nebo firma, nakoupit u nás můžete snadno, rychle a bez jakékoliv registrace. Navíc vám vybraný hutní materiál dovezeme na konkrétní místo určení – vašeho pracoviště nebo projektu.

Jste firma nebo živnostník s velkými odběry? Pak využijte velkoobchodní spolupráce díky níž jsme schopni vám nabízený materiál poskytnout za mnohem výhodnější ceny a zároveň umíme sehnat i materiál, který v nabídce nemáme. 

V případě objednávek nad 1 000 tun jsme schopni vám poskytnout významné slevy. 

Snadná doprava hutního materiálu v rámci celého Karlovarského kraje

Objednaný hutní materiál vám doručíme do Karlových Varů, Chebu i celého Karlovarského kraje. Zboží rozvážíme po celé ČR s externími dopravci již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Vhodného dopravce volíme v závislosti na tom, aby byla vaše objednávka doručena co nejdříve. Lhůta dodání se pohybuje mezi 3 – 7 dny. 

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: Jsou součástí vaší objednávky také plechy? Pak počítejte s naúčtováním poplatku v minimální výši 600 Kč (cena je závislá na velikosti palety). Částka je vratná. Stačí napsat, že chcete paletu vrátit a domluvíme k vám bezplatný svoz. Nemusíte se tedy ani v tomto případě o nic starat. Vše zajistíme za vás.

Nechte si u nás materiál nadělit

Nevyhovuje vám námi nabízený rozměr? Pak neváhejte a využijte naše služby dělení materiálu. K těmto účelům využíváme dvě pásové pily a hydraulické nůžky na dělení plechů do 10 mm. Dělíme všechny materiály kromě kari sítí s podmínkou odebrání a zaplacení celého kusu.

NAVÍC: Ocelové nosníky vám umíme nadělit kompletně beze zbytku. Zaplatíte tedy reálně pouze za to, co si objednáte. V případě dalších materiálů vše probíhá v závislosti na konkrétní poptávce a zadání.

#BIG_FORM#

Hutní materiál si objednejte i v jiných lokalitách

hutni material karlovarsky k