Doprava ZDARMA za doporučení Atreonu. Stačí, když daná osoba uvede při objednávce vaše jméno + e-mail/telefon. Dozvědět se více!

Hutní materiál Hradec Králové

Objednejte si online hutní materiál do Hradce Králové a okolí. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele komplexního sortimentu hutního materiálu pro Hradec Králové nebo celý Královéhradecký kraj, využijte služeb Atreon. 

  • Nejsme partnerem jen pro větší firmy, ale také pro menší subjekty – malé stavební firmy, živnostníky i domácí kutily. Hutní materiál si můžete objednat on-line a je naprosto jedno, kde konkrétně se nacházíte. Lokálnost u nás nehraje roli.

hutni material kralovehradecky kraj

Objednejte si okamžitě a jednoduše online kamkoliv po celém Královéhradeckém kraji. Bez registrace a ztráty času s dopravou a čekáním ve skladu. Díky dopravě po celé ČR již od 493 Kč bez DPH.  

Komplexní nabídka hutního materiálu

Na našem e-shopu naleznete kompletní nabídku hutního materiálu SKLADEM, který si můžete objednat on-line za jasné ceny, z pohodlí domova, nebo vaší firmy. Objednat si u nás můžete různé druhy plechů, kari sítě, betonářskou ocel, plochou či kruhovou ocel, ocelové trubky a další druhy žádaného hutního materiálu. 

  • V případě ocelových nosníků můžete využít i Atreon služby dělení beze zbytku.

Nakupujte jednoduše, bez nutnosti registrace a dalších povinností

Potřebujete nakoupit rychle a za jasných podmínek? U nás se nemusíte zdržovat s žádnou registrací. Ať už jste kutil, živnostník, nebo firma, nakoupit u nás můžete snadno, rychle a bez jakékoliv registrace. A navíc vám vybraný hutní materiál dovezeme na konkrétní místo určení.

  • V případě objednávek nad 1 000 tun jsme schopni poskytnout významné slevy. 

Jste firma nebo živnostník s velkými odběry? Pak využijte velkoobchodní spolupráce, díky níž vám nabízený materiál umíme poskytnout za mnohem výhodnější ceny. Zároveň jsme schopni sehnat i materiál, který v nabídce nemáme.

Levná doprava hutního materiálu v rámci celého Královéhradeckého kraje

Objednávku hutního materiálu vám doručíme do Hradce Králové a celého Královéhradeckého kraje. Zboží rozvážíme po celé ČR různými externími dopravci již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Vhodného dopravce volíme v závislosti na tom, aby byla vaše objednávka doručena co nejdříve. Lhůta dodání se pohybuje mezi 3 – 7 dny. Není tak nutno řešit jakoukoliv lokálnost. 

  • Do vybraných okresů můžete zvolit možnost vlastní autodopravy Atreon za paušální ceny, (pro jakkoliv velké objednávky). Autodopravou rozvážíme materiály až do délky 8 m vlastními nákladními auty bez hydraulické ruky (v případě požadavku jsme schopni zajistit i to).

Ceník dopravy pro celou ČR

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: V případě dopravy plechů je nutno účtovat navíc min. částku 600 Kč za paletu (cena se může měnit v návaznosti na velikosti palety). Tato částka je vratná. Stačí napsat do objednávky, že paletu chcete vrátit a domluvíme k vám bezplatný svoz.

V Atreonu dělíme hutní materiál na míru

V rámci objednávky můžete využít možnosti nechat si vámi vybraný materiál dle konkrétní potřeby nadělit. Dělíme všechny materiály (kromě kari sítí). Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, kterými disponujeme, jsme schopni všechny tyto materiály individuálně nadělit. Je nutno počítat s tím, že v případě využití služby dělení, zaplatíte a odeberete celý výrobní kus

  • Ocelové nosníky vám nadělíme kompletně beze zbytku. Zaplatíte tedy reálně pouze za to, co si objednáte a ne celý kus jako je tomu u ostatních dodavatelů.

V případě dalších materiálů vše probíhá v závislosti na konkrétní poptávce a zadání.

#BIG_FORM#

Hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material kralovehradecky k