Spouštíme velké JARNÍ SLEVY na nejprodávanější materiály. Nakupujte chytře, rychle, online.    Umíte kreslit v CADU či jiném softwaru? Nabízíme pozici: konstruktér/přípravář výroby. Možnost HPP, DPČ i IČO. V případě zájmu pište na email info@atreon.cz    Rozvoz hutního materiálu po celé České republice!

Hutní materiál Uherské Hradiště, Vsetín, Kroměříž, Zlín

Objednejte si rychle a pohodlně online hutní materiál v Uherském Hradišti a okolí. I přesto, že se naše firma nachází společně s naším skladem ve Středočeském kraji, nabízíme možnost objednat si vámi poptávaný materiál i do vašeho města či kraje. 

Objednávat můžete i do těchto měst

 • Hutní materiál Uherské Hradiště
 • Hutní materiál Vsetín
 • Hutní materiál Zlín
 • Hutní materiál Kroměříž

hutni material zlinksy kraj

Nakupujte za jasné ceny od dodavatele kompletního sortimentu hutního materiálu, který je partnerem nejen pro větší firmy, ale i menší subjekty – malé a střední stavební firmy, živnostníky a kutily. Ušetřete svůj čas a nechte si objednávku doručit kamkoliv v rámci celého Zlínského kraje.

Kompletní nabídka hutního materiálu na jednom místě

V naší standardní nabídce naleznete různé druhy ocelových plechů, jekly, roxory a kari sítě, dále plochou, kruhovou či čtvercovou ocel. Dále umíme nabídnout různé typy ocelových profilů a ocelových nosníků a také ohýbanou betonářskou výztuž a třmínky do věnce, které vyrábíme ve vlastní profesionální armovně

Proč nakupovat online u Atreonu?

Pokud jste firma nebo řemeslník a nemáte čas během první objednávky vyplňovat dotazník či registaci, tak u nás vás zdržovat nebudeme. Naším cílem je, aby každý zákazník, nakoupil rychle, s jasně danou cenou a čas navíc věnoval důležitějším činnostem. Objednávku hutního materiálu navíc dovezeme na vámi zvolené místo určení. Kamkoliv.

U objednávek větších než 1 000 tun jsme schopni poskytnout významné slevy. Zároveň můžete využít velkoobchodní spolupráce a velké odběry hutního materiálu tak nakoupit za mnohem výhodnější ceny. 

 • Nenašli jste něco v naší nabídce? Ani to u nás není problém. V případě zájmu o zboží, které v současné chvíli nemáme v nabídce, není nic jednoduššího než nás kontaktovat. My vám jej objednáme a dodáme v co nejkratším termínu.

Rychlá a levná doprava po celém Zlínském kraji

Celou nabídku hutního materiál vám bez problému doručíme do Zlína, Vsetína, Kroměříže – zkrátka do celého Zlínského kraje a jeho okolí. Veškeré objednávky rozvážíme ve spolupráci s osvědčenými externími dopravci již od 293 Kč (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 990 Kč). Toho nejvhodnějšího dopravce vybíráme v návaznosti na to, abyste hutní materiál obdrželi co nejdříve. Standardní lhůta dodání je do 3 – 7 dní. Lokálnost s námi tedy neřešíte.

Ceník dopravy

 • do 15 kg = 293 Kč
 • 15 – 30 kg = 453 Kč
 • 30 – 50 kg - 624 Kč
 • 50 – 75 kg = 806 Kč
 • 75 – 100 kg = 962 Kč
 • 100 – 150 kg = 1 305 Kč
 • 150 – 500 kg = 1404 Kč
 • 500 kg a více = 990 Kč

POZOR: Nachází se ve vaší objednávce i plechy? Pak prosím počítejte s tím, že vám bude navíc účtována částka 950 Kč za paletu, jež je vratná. V objednávce stačí napsat, že chcete paletu vrátit, a automaticky zařídíme bezplatný svoz.

Dělení materiálu je samozřejmostí

Součástí našich služeb je dělení všech materiálů (kromě kari sítí). K tomuto účelu využíváme dvě pásové pily plus dvoje hydraulické nůžky, které používáme na dělení plechů do 10 mm. Odebrat a zaplati musíte ovšem celý výrobní kus.

V případě potřeby dělení ocelových nosníků můžete využít možnosti dělení beze zbytku. Zaplatíte tedy pouze za to, co si objednáte – a ne za celý kus, tak jako u ostatních prodejců. Dělení dalších druhů materiálů probíhá dle konkrétní poptávky a individuální specifikace. 

#BIG_FORM#

Hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material zlinsky k.