Doprava ZDARMA až k vám ► od 17. 6. do 24. 6. na hutní materiál v hodnotě nad 20 000 Kč bez DPH ► Stačí při objednávce zadat kód: DOPRAVAZDARMA. Akci nelze kombinovat s jinými slevami či výhodami z věrnostního programu.

Hutní materiál Zlín

Objednejte si rychle a pohodlně online hutní materiál ve Zlíně a okolí. I přesto, že se naše firma nachází společně s naším skladem ve Středočeském kraji, nabízíme možnost objednat si vámi poptávaný materiál i do vašeho města či kraje. 

hutni material zlinksy kraj

Nakupujte za jasné ceny od dodavatele kompletního sortimentu hutního materiálu, který je partnerem nejen pro větší firmy, ale i menší subjekty – malé a střední stavební firmy, živnostníky a kutily. Ušetřete svůj čas a nechte si objednávku doručit kamkoliv v rámci celého Zlínského kraje.

Kompletní nabídka hutního materiálu na jednom místě

V naší standardní nabídce naleznete různé druhy ocelových plechů, jekly, roxory a kari sítě, dále plochou, kruhovou či čtvercovou ocel. Dále umíme nabídnout různé typy ocelových profilů a ocelových nosníků a také ohýbanou betonářskou výztuž a třmínky do věnce, které vyrábíme ve vlastní profesionální armovně

Proč nakupovat online u Atreonu?

Pokud jste firma nebo řemeslník a nemáte čas během první objednávky vyplňovat dotazník či registaci, tak u nás vás zdržovat nebudeme. Naším cílem je, aby každý zákazník, nakoupil rychle, s jasně danou cenou a čas navíc věnoval důležitějším činnostem. Objednávku hutního materiálu navíc dovezeme na vámi zvolené místo určení. Kamkoliv.

U objednávek větších než 1 000 tun jsme schopni poskytnout významné slevy. Zároveň můžete využít velkoobchodní spolupráce a velké odběry hutního materiálu tak nakoupit za mnohem výhodnější ceny. 

  • Nenašli jste něco v naší nabídce? Ani to u nás není problém. V případě zájmu o zboží, které v současné chvíli nemáme v nabídce, není nic jednoduššího než nás kontaktovat. My vám jej objednáme a dodáme v co nejkratším termínu.

Rychlá a levná doprava po celém Zlínském kraji

Celou nabídku hutního materiál vám bez problému doručíme do celého Zlínského kraje a jeho okolí. Veškeré objednávky rozvážíme ve spolupráci s osvědčenými externími dopravci již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Toho nejvhodnějšího dopravce vybíráme v návaznosti na to, abyste hutní materiál obdrželi co nejdříve. Standardní lhůta dodání je do 3 – 7 dní. Lokálnost s námi tedy neřešíte.

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg = 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg - 1120 Kč
  • 50 kg – jakákoliv = 1390 Kč

POZOR: Nachází se ve vaší objednávce i plechy? Pak prosím počítejte s tím, že vám bude navíc účtována částka 950 Kč za paletu, jež je vratná. V objednávce stačí napsat, že chcete paletu vrátit, a automaticky zařídíme bezplatný svoz.

Dělení materiálu je samozřejmostí

Součástí našich služeb je dělení všech materiálů (kromě kari sítí). K tomuto účelu využíváme dvě pásové pily plus dvoje hydraulické nůžky, které používáme na dělení plechů do 10 mm. Odebrat a zaplati musíte ovšem celý výrobní kus.

V případě potřeby dělení ocelových nosníků můžete využít možnosti dělení beze zbytku. Zaplatíte tedy pouze za to, co si objednáte – a ne za celý kus, tak jako u ostatních prodejců. Dělení dalších druhů materiálů probíhá dle konkrétní poptávky a individuální specifikace. 

#BIG_FORM#

Hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material zlinsky k.