Hutní materiál Pardubice, Chrudim

Poptáváte hutní materiál do Pardubic a okolí? Atreon je spolehlivý dodavatel hutního materiálu v Pardubicích i po celém Pardubickém kraji. Jsme partnerem nejen pro větší firmy, ale také pro menší výrobní podniky, stavební firmy, živnostníky a domácí kutily. 

Všechny materiály si u nás můžete objednat on-line a je naprosto jedno, kde se konkrétně nacházíte vy, vaše firma nebo konkrétní projekt. Zboží k vám dopravíme kamkoliv po celé ČR.

Potřebujete nakoupit? Jde to odkudkoliv

 • Hutní materiál Pardubice
 • Hutní materiál Chrudim

hutni material pardubicky kraj

Objednejte si jednoduše online hutní materiál kamkoliv v rámci Pardubického kraje. Navíc bez jakékoliv registrace, ztráty času dopravou a čekáním ve skladu. Využijte dopravy po celé ČR již od částky 493,- Kč bez DPH

U nás nakoupí každý

Na našem e-shopu naleznete komplexní nabídku hutního materiálu SKLADEM, který si můžete objednat on-line. Vybrat si lze z velké nabídky rozměrů a velikostí různé druhy plechů, kari sítě, roxory, plochou či kruhovou ocel, ocelové trubky a další druhy žádaného a nezbytného hutního materiálu. 

 • V případě ocelových nosníků můžete využít i služby dělení beze zbytku. 

Využijte rychlého a efektivního nákupu s jasně danou cenou zboží i dopravy

Potřebujete nakoupit rychle a za jasně daných podmínek? Pak jste na správném místě. U nás si vybere každý zákazník přesně to, co hledá – s jasnou cenou jak za zboží. tak dopravou na vybrané místo určení. 

Nemusíte se zdržovat vyplňováním registračních formulářů, ale hned se můžete pustit do nakupování. A pokud jste něco nenašli, pak není nic jednoduššího, než tento materiál poptat a my vám jej objednáme a doručíme co nejdříve.

 • V případě objednávek nad 1 000 tun jsme schopni vám zároveň poskytnout významné slevy. 
 • Využít můžete i dlouhodobé velkoobchodní spolupráce díky níž umíme nabízený materiál poskytnout za mnohem výhodnější ceny.

Využijte dopravy hutního materiálu v rámci celého Pardubického kraje

Vaši objednávku vám doručíme do Pardubic i celého Pardubického kraje. Všechny objednávky rozvážíme po celé ČR různými externími dopravci již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Vhodného dopravce volíme v závislosti na tom, aby byla vaše objednávka doručena co nejdříve.

Lhůta dodání se pohybuje mezi 3 – 7 dny. 

Ceník dopravy pro celou ČR

 • do 5 kg = 493 Kč
 • 5 – 15 kg = 636 Kč
 • 15 – 30 kg = 874 Kč
 • 30 – 50 kg - 1120 Kč
 • 50 – 75 kg = 874 Kč
 • více = 1390 Kč

POZOR: Pokud jsou součástí vaší objednávky také plechy, počítejte prosím s tím, že účtujeme navíc 600 Kč za paletu (jde o minimální částku). Tato částka je vratná. Stačí napsat, že chcete paletu vrátit a domluvíme k vám bezplatný svoz.

Dělení materiálu na zakázku 

Atreon dělí všechny materiály (kromě kari sítí).  K těmto účelům používáme dvě pásové pily a hydraulické nůžky na dělení plechů do 10 mm, kterými disponujeme. Díky tomu jsme schopni požadované materiály efektivně a přesně nadělit dle požadavků každého zákazníka. Zároveň je nutno počítat s tím, že musíte odebrat a zaplatit celý výrobní kus.

 • Ocelové nosníky vám však umíme nadělit kompletně beze zbytku. Zaplatíte tedy reálně pouze za to, co si objednáte – a ne celý kus jako je tomu u ostatních dodavatelů. V případě dalších materiálů vše probíhá v závislosti na konkrétní poptávce a zadání.
#BIG_FORM#

Hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material pardubicky k.