Hutní materiál Plzeň

Poptáváte hutní materiál v Plzni a okolí?

Využijte našich služeb a objednejte si online vámi požadovaný materiál. Jsme dodavatelem komplexního sortimentu hutního materiálu, který je nejen partnerem pro větší firmy, ale i menší subjekty kovovýroby, stavebnictví, zámečnické výroby či jen domácích kutilů.

Zboží si můžete objednat odkudkoliv. Využijte výhody online nákupu. Vybírejte jednoduše a rychle – za jasnou cenou. Potřebujete si objednat hutní materiál do Plzně nebo v rámci celého Plzeňského kraje? Pak využijte možnosti dopravy po celé ČR a ušetřete čas.

U nás si vybere každý

V nabídce našeho e-shopu nabízíme širokou škálu druhů hutního materiálu. Naleznete zde vše od plechů, čtvercových a obdélníkových jeklů, kari sítí, roxorů, ocelových trubek, až po čtvercovou, kruhovou a plochou ocel. Dále máme v sortimentu různé typy ocelových profilů a ocelových nosníků. Nabídnout vám můžeme i ohýbanou betonářskou výztuž a třmínky do věnců, které vyrábíme ve vlastní profesionální armovně

V Atreonu se registrovat nemusíte

Jste firmou, či živnostníkem, a čas je pro vás drahý? Pak u nás nakupujte jednoduše a rychle bez nutnosti jakékoliv registrace. Navíc vám vaši objednávku dovezeme na zvolené místo určení v rámci celé ČR.

TIP: Při objednávkách nad 1 000 tun jsme schopni vám poskytnout významné slevy. 

Jste firma, nebo živnostník s velkými odběry? Pak využijte velkoobchodní spolupráce a poptávaný materiál nakupte za mnohem výhodnější ceny. Navíc umíme sehnat i materiál, který v současné chvíli nedisponujeme SKLADEM nebo jej nemáme ve stálé nabídce.

Využijte dopravy hutního materiálu po Plzeňském kraji

Vaši objednávku hutního materiálu doručíme do Plzně, ale i do celého Plzeňského kraje a okolí. Veškeré objednávky rozvážíme po celé ČR – s dopravou již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Využíváme vícero externích dopravců v závislosti na tom, aby u vás byla objednávka co nejdříve. 

Veškerý materiál v těchto lokalitách doručujeme obvykle do 3 – 7 dní. Neřešíte tak jakoukoliv lokálnost a to, kde se dodavatel materiálu nachází.hutni material plzensky kraj

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg = 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg - 1120 Kč
  • 50 kg – jakákoliv = 1390 Kč

POZOR: U objednávky plechů účtujeme navíc minimální částku 600 Kč za paletu (cena se odvíjí od konkrétního rozměru palety). Tato částka je vratná – paletu lze vrátit. Stačí se nám ozvat a my vám zajistíme bezplatný svoz.

Materiál umíme profesionálně nadělit

Ať jste z jakéhokoliv koutu České republiky, není problém si u nás objednat službu dělení materiálu. Dělíme všechny hutní materiály kromě kari sítí. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, které máme k dispozici ve vlastní zámečnické dílně. Podmínkou ovšem je odebrání a zaplacení celého výrobního kusu.

V případě dělení ocelových nosníků vám můžeme nabídnout možnost dělení beze zbytku. Zaplatíte tak pouze to, co jste si objednali – nic navíc. V případě dělení dalších materiálů vše probíhá v závislosti na konkrétní poptávce a zadání.

#BIG_FORM#

Hutní materiál doručujeme po celém Česku

hutni material plzensky k