Doprava ZDARMA až k vám ► od 17. 6. do 24. 6. na hutní materiál v hodnotě nad 20 000 Kč bez DPH ► Stačí při objednávce zadat kód: DOPRAVAZDARMA. Akci nelze kombinovat s jinými slevami či výhodami z věrnostního programu.

Hutní materiál Jindřichův Hradec

Nabízíme možnost pohodlného nákupu hutního materiálu v Jindřichově Hradci a jeho okolí.

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele komplexního sortimentu hutního materiálu, tak není nic jednoduššího než využít online služeb Atreonu. Nejsme partnerem jen pro větší firmy, ale také pro menší subjekty jakou jsou malé stavební firmy, živnostníci nebo domácí kutilové. 

I když disponujeme skladem hutního materiálu, kde je možno si hutní materiál převzít osobně, nabízíme také možnost si jej objednat on-line. Není tedy nutné řešit, kde se nacházíte a kam jej potřebujete dopravit.

Objednejte si okamžitě a jednoduše online hutní materiál kamkoliv v rámci Jihočeského kraje. Bez podmínky registrace a ztráty času dopravou a čekáním ve skladu. Díky dopravě po celé ČR již od 493 Kč bez DPH to není problém. 

20

Co se nachází v Atreon nabídce?

V naší online nabídce naleznete široké spektrum hutního materiálu, který si můžete objednat za jasně dané ceny.

Nabízíme různé druhy ocelových plechů, kari sítě, betonářskou ocel, plochou či kruhovou ocel, ocelové trubky a další druhy žádaného a nezbytného hutního materiálu. Využít můžete také služeb naší kovovýroby nebo vlastní armovny, kde vyrábíme třmínky do věnců a ohýbané roxory.

Rychleji ani snadněji to už nejde

Potřebujete nakoupit rychle a za jasných podmínek? Nechcete ztrácet čas registrací? Ať už jste kutil, živnostník nebo firma, nakoupit u nás můžete snadno, rychle a bez jakékoliv registrace. Navíc vám vybraný hutní materiál dovezeme na konkrétní místo určení – vašeho pracoviště nebo projektu.

Jste firma nebo živnostník s velkými odběry? Pak využijte velkoobchodní spolupráce díky níž jsme schopni vám nabízený materiál poskytnout za mnohem výhodnější ceny a zároveň umíme sehnat i materiál, který v nabídce nemáme. 

V případě objednávek nad 1 000 tun jsme schopni vám poskytnout významné slevy. 

Snadná doprava hutního materiálu po celém Jihočeském kraji

Všechny online objednávky pohodlně doručíme do Jindřichova Hradce a celého Jihočeského kraje. Zboží rozvážíme po celé ČR externími dopravci již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Vhodného dopravce volíme v závislosti na tom, aby byla vaše objednávka doručena co nejdříve. Lhůta dodání se pohybuje mezi 3 – 7 dny. 

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: Potřebujete si objednat plechy? Pak je nutno počítat s naúčtováním poplatku v minimální výši 600 Kč (cena je závislá na velikosti palety). Částka je vratná. Stačí napsat, že chcete paletu vrátit a domluvíme k vám bezplatný svoz. Nemusíte se tedy ani v tomto případě o nic starat. Vše zajistíme za vás.

Potřebujete jiný rozměr materiálu? Dělení je samozřejmostí

Nevyhovuje vám námi nabízený rozměr? Pak neváhejte a využijte naše služby dělení materiálu.

Na tyto účely využíváme dvě pásové pily a hydraulické nůžky na dělení plechů do 10 mm. Dělíme všechny materiály kromě kari sítí s podmínkou odebrání a zaplacení celého kusu.

NAVÍC: Ocelové nosníky vám umíme nadělit kompletně beze zbytku. Zaplatíte tedy reálně pouze za to, co si objednáte. V případě dalších materiálů vše probíhá v závislosti na konkrétní poptávce a zadání.

#BIG_FORM#

Poptejte hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material jihomoravsky k