Hutní materiál Praha 6

Nakupujte hutní materiály z Prahy 6 a okolí. Možná se ptáte jak? Pokud vás tedy nebaví objíždět více skladů kvůli nedostupnosti materiálů, využijte služeb Atreon, který nabízí komplexní nabídku na jednom místě pod jednou střechou. 

Všechno zboží je možnosti si objednat online v rámci celé Prahy 6 nebo využít možnosti pohodlného osobního odběru v našem krytém centrálním skladu v Čelákovicích u Prahy. Samozřejmostí je také vlastní autodoprava za výhodnou paušální cenu jednotnou pro celou Prahu a všechny její oblasti.16

Nabídka zahrnuje komplexní sortiment produktů, které se nachází pod jednou střechou, za nejnižší ceny v ČR. Zahrnuje široké spektrum hutního materiálu SKLADEM. Objednat si můžete přes pestré druhy plechů, jeklů, kari sítí, roxorů, ocelových trubek, až po různé druhy ocelových profilů a ocelových nosníků, které dělíme beze zbytku.

Jasně dané ceny, rychlé a přehledné nakupování

Jednou z mnoha výhod nákupu na našem e-shopu je, že u nás nemusíte ztrácet čas s vyplňováním registračních formulářů.

Nestojíme o to, abychom naše zákazníky zdržovali zbytečnými administrativními procesy, jde nám především o to, aby každý náš zákazník nakoupil rychle, jednoduše a za jasnou cenu – s možností osobního odběru v Čelákovicích u Prahy, nebo pomocí naší vlastní autodopravy. 

TIP: Patříte mezi zákazníky, kteří mají odběry přesahující 1 000 tun? Pak jsme schopni vám poskytnout významné slevy. 

Jste firma nebo živnostník s velkými pravidelnými odběry? Pak využijte velkoobchodní spolupráce, díky níž vám zaručíme dlouhodobě nižší ceny.

Využijte autodopravu po celé Praze za paušální ceny

Pokud nemáte možnost si svoji objednávku vyzvednout přímo v našem skladu v Čelákovicích u Prahy, využijte naší vlastní autodopravy, pomocí níž zavážíme celou Prahu a Středočeský kraj za paušální ceny. 

Vždy zaplatíte jednotnou částku. Autodopravou rozvážíme materiály až do délky 8 m vlastními nákladními auty bez hydraulické ruky (v případě požadavku jsme schopni zajistit i to). Díky tomu jsme schopni doručit objednávku hutního materiálu kompletně po celé Praze za částku 1290 Kč.

POZOR: Pokud jsou součástí vaší objednávky plechy je nutné počítat s minimální částkou 600 Kč navíc za paletu (výše se může měnit v návaznosti na její rozměr). Tato částka je vratná a paletu lze vrátit. Ve vaší objednávce stačí napsat, že chcete paletu vrátit a domluvíme k vám bezplatný svoz.

Dělení nabízených materiálů na zakázku

Nechte si jakýkoliv hutní materiál z vaší objednávky nadělit. Všechny materiály vám nadělíme přímo na míru. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, kterými disponujeme, jsme schopni všechny tyto materiály individuálně nadělit.

  • Vše (kromě kari sítí) dělíme na libovolné délky
  • Je potřeba počítat s tím, že je nutno odebrat a zaplatit celou výrobní délku
  • Ocelové nosníky dělíme beze zbytku v jakékoliv délce
  • Plechy nadělíme, ale je nutno odebrat a zaplatit celou tabuli
  • Některé větší rozměry nedělíme

Dělení všech materiálů probíhá v závislosti na konkrétní poptávce a zadání.

#BIG_FORM#

Poptejte hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material praha mesto