Doprava ZDARMA až k vám ► od 17. 6. do 24. 6. na hutní materiál v hodnotě nad 20 000 Kč bez DPH ► Stačí při objednávce zadat kód: DOPRAVAZDARMA. Akci nelze kombinovat s jinými slevami či výhodami z věrnostního programu.

Hutní materiál Praha 9

Poptáváte hutní materiály v Praze 9 a okolí?

Využijte služeb moderního e-shopu Atreon, který vám nabízí hutní materiály různých rozměrů za nejnižší ceny v ČR. 

Všechno zboží je možnosti si objednat online v rámci celé Prahy 9 nebo využít možnosti pohodlného osobního odběru v našem krytém centrálním skladu v Čelákovicích u Prahy. Samozřejmostí je také vlastní autodoprava za výhodnou paušální cenu jednotnou pro celou Prahu a všechny její oblasti.17

Nabídka zahrnuje komplexní sortiment produktů, které se nachází pod jednou střechou, za nejnižší ceny v ČR. Zahrnuje široké spektrum hutního materiálu SKLADEM. Objednat si můžete přes pestré druhy plechů, jeklů, kari sítí, roxorů, ocelových trubek, až po různé druhy ocelových profilů a ocelových nosníků, které dělíme beze zbytku.

Nakupování hutních materiálů nebylo jednodušší

Nákup u Atreonu není podmíněný vyplňováním různých registračních formulářů, jak to bývá běžné na jiných internetových obchodech.

Prioritně nám jde o to, aby každý náš zákazník nakoupil rychle, jednoduše a za jasnou cenu – s možností osobního odběru v Čelákovicích u Prahy, nebo pomocí naší vlastní autodopravy. 

TIP: Jste zákazníky, kteří disponují nákupy převyšující 1 000 t materiálu? Pak i v tomto případě jsme schopni vám poskytnout individuální cenu přímo na míru vašich potřeb.

Jste firma nebo živnostník s velkými pravidelnými odběry? Pak využijte velkoobchodní spolupráce, díky níž vám zaručíme dlouhodobě nižší ceny.

Praha a okolí paušální cena ušitá na míru

Pokud nemáte možnost vyzvednout si svou objednávku osobně v našem skladu v Čelákovicích u Prahy, využijte naší vlastní autodopravy, která rozváží po celé Praze za jasně dané paušální ceny.

Vždy zaplatíte jednotnou částku. Autodopravou rozvážíme materiály až do délky 8 m vlastními nákladními auty bez hydraulické ruky (v případě požadavku jsme schopni zajistit i to). Díky tomu jsme schopni doručit objednávku hutního materiálu kompletně po celé Praze za částku 1290 Kč.

POZOR: Pokud jsou součástí vaší objednávky plechy je nutné počítat s minimální částkou 600 Kč navíc za paletu (výše se může měnit v návaznosti na její rozměr). Tato částka je vratná a paletu lze vrátit. Ve vaší objednávce stačí napsat, že chcete paletu vrátit a domluvíme k vám bezplatný svoz.

Dělení materiálů je samozřejmostí

Nechte si jakýkoliv hutní materiál z vaší objednávky nadělit. Všechny materiály vám nadělíme přímo na míru. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, kterými disponujeme, jsme schopni všechny tyto materiály individuálně nadělit.

  • Vše (kromě kari sítí) dělíme na libovolné délky
  • Je potřeba počítat s tím, že je nutno odebrat a zaplatit celou výrobní délku
  • Ocelové nosníky dělíme beze zbytku v jakékoliv délce
  • Plechy nadělíme, ale je nutno odebrat a zaplatit celou tabuli
  • Některé větší rozměry nedělíme

Dělení všech materiálů probíhá v závislosti na konkrétní poptávce a zadání.

#BIG_FORM#

Poptejte hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material praha mesto