Hutní materiál Praha 10

Potřebujete si objednat hutní materiál do Prahy 10? Nemáte čas objíždět sklady a čekat u výdeje? Využijte služeb moderního internetového obchodu Atreon s komplexním sortimentem hutního materiálu, který využijete v zámečnické dílně, kovovýrobě, ale také ve stavebnictví.

Objednat zboží z naší nabídky si můžete kamkoliv v rámci celé Prahy 10. Díky našemu skladu v Čelákovicích u Prahy si objednávku můžete pohodlně vyzvednout osobně, nebo využít naší vlastní autodopravy za výhodnou paušální cenu jednotnou pro celou Prahu a všechny její oblasti.18

Nabídka Atreon zahrnuje komplexní sortiment produktů, které se nachází pod jednou střechou, za nejnižší ceny v ČR. Zahrnuje široké spektrum hutního materiálu SKLADEM. Objednat si můžete přes pestré druhy plechů, jeklů, kari sítí, roxorů, ocelových trubek, až po různé druhy ocelových profilů a ocelových nosníků, které dělíme beze zbytku.

Nakupujte jasně, rychle a přehledně

Výhodou nákupu na našem e-shopu je, že u nás nemusíte ztrácet čas s vyplňováním nudných registračních formulářů.

Jde nám především o to, aby každý náš zákazník nakoupil rychle, jednoduše a za jasnou cenu – s možností osobního odběru v Čelákovicích u Prahy, nebo pomocí naší vlastní autodopravy. 

VYUŽIJTE: Má vaše objednávka nad 1 000 tun? Pak jsme schopni vám poskytnout významné slevy. 

Jste firma nebo živnostník s velkými pravidelnými odběry? Pak využijte velkoobchodní spolupráce, díky níž vám zaručíme dlouhodobě nižší ceny.

Paušální cena autodopravy pro celou Prahu

Nestíháte nebo nemáte možnost si svoji objednávku vyzvednout přímo v našem skladu v Čelákovicích u Prahy? Nezoufejte a využijte naší vlastní autodopravy, pomocí níž zavážíme celou Prahu a Středočeský kraj za paušální ceny. 

Nemusíte řešit, jak velká vaše objednávka bude. Vždy zaplatíte jednotnou částku. Autodopravou rozvážíme materiály až do délky 8 m vlastními nákladními auty bez hydraulické ruky (v případě požadavku jsme schopni zajistit i to). Díky tomu jsme schopni doručit objednávku hutního materiálu kompletně po celé Praze za částku 1290 Kč.

POZOR: Pokud jsou součástí vaší objednávky plechy je nutné počítat s minimální částkou 600 Kč navíc za paletu (výše se může měnit v návaznosti na její rozměr). Tato částka je vratná a paletu lze vrátit. Ve vaší objednávce stačí napsat, že chcete paletu vrátit a domluvíme k vám bezplatný svoz.

Dělení nabízených materiálů na zakázku

Nechte si jakýkoliv hutní materiál z vaší objednávky nadělit. Všechny materiály vám nadělíme přímo na míru. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, kterými disponujeme, jsme schopni všechny tyto materiály individuálně nadělit.

  • Vše (kromě kari sítí) dělíme na libovolné délky
  • Je potřeba počítat s tím, že je nutno odebrat a zaplatit celou výrobní délku
  • Ocelové nosníky dělíme beze zbytku v jakékoliv délce
  • Plechy nadělíme, ale je nutno odebrat a zaplatit celou tabuli
  • Některé větší rozměry nedělíme

Dělení všech materiálů probíhá v závislosti na konkrétní poptávce a zadání.

#BIG_FORM#

Poptejte hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material praha mesto