Doprava ZDARMA za doporučení Atreonu. Stačí, když daná osoba uvede při objednávce vaše jméno + e-mail/telefon. Dozvědět se více!

Hutní materiál Hodonín

Jste z Hodonína a okolí? Poptáváte hutní materiál? Atreon je firma s komplexní nabídkou hutního materiálu. Poskytujeme on-line prodej pro segmenty kovovýroby, stavebnictví či zámečnické činnosti, řemeslníky i kutily. Objednat si hutní materiál kamkoliv v rámci Jihomoravského kraje u nás není problém. 

Nakupujte rychle a za jasné ceny, od dodavatele komplexního sortimentu hutního materiálu, který je partnerem nejen pro větší firmy, ale i menší subjekty – malé a střední stavební firmy, živnostníky i domácí kutily. 

25

Nabízíme široké spektrum hutního materiálu za nejnižší ceny v ČR SKLADEM. Nakoupíte u nás přes různé druhy plechů, jeklů, kari sítí, roxorů, ocelových trubek, až po různé typy ocelových profilů a ocelových nosníků. Navíc každý tento materiál umíme nadělit na míru.

Rychlý a jasně nastavený nákup bez registrace

Výhodou nákupu na našem e-shopu je, že u nás nemusíte ztrácet čas s vyplňováním nudných registračních formulářů.

 TIP: U objednávek nad 1 000 tun jsme schopni vám poskytnout významné slevy. 

Ušetřete ještě více: Využijte velkoobchodní spolupráce, která je výhodná především pro firmy či jiné subjekty s velkými odběry. Těm jsme schopni vytvořit individuální nabídku za nižší ceny.

Objednávku vám doručíme v rámci celého Jihomoravského kraje

Vámi objednaný hutní materiál bez problému doručíme do Hodonína – do celého Jihomoravského kraje a okolí. Všechny objednávky našich zákazníků rozvážíme po celé ČR ve spolupráci s ověřenými externími dopravci již od 493 Kč bez DPH(průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč) s lhůtou dodání do 3 – 7 dní. 

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: V případě plechů je třeba účtovat navíc min. 600 Kč za paletu (cena je závislá na rozměru palety). Tato částka je vratná. Palety zpět vyzvedává náš externí partner. V objednávce stačí pouze napsat, že chcete paletu vrátit a domluvíme k vám bezplatný svoz.

Profesionální dělení materiálů na zakázku

Nechte si nadělit materiál na zakázku. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, kterými disponujeme, jsme schopni všechny tyto materiály individuálně nadělit. Výjimkou jsou kari sítě, které nedělíme. Dále je nutno u ostatních materiálů počítat s tím, že je nutno odebrat a zaplatit celý výrobní kus.

Některé typy ocelových nosníků navíc dělíme beze zbytku. Zaplatíte pouze za to, co si reálně objednáte.

V případě dalších materiálů vše probíhá v závislosti na konkrétní poptávce a zadání.

#BIG_FORM#

Hutní materiál objednejte odkudkoliv kamkoliv

hutni material jihomoravsky k.