Doprava ZDARMA za doporučení Atreonu. Stačí, když daná osoba uvede při objednávce vaše jméno + e-mail/telefon. Dozvědět se více!

Hutní materiál Vsetín

Objednávejte hutní materiál online snadno a efektivně pro Vsetín a jeho okolí. Ačkoliv se naše společnost i sklad nachází ve Středočeském kraji, umožňujeme zasílání požadovaného materiálu přímo do vašeho města nebo kraje.

Nabízíme vám nákup za transparentní ceny od dodavatele s kompletním sortimentem hutního materiálu, který slouží jako spolehlivý partner jak pro velké společnosti, tak pro menší subjekty – včetně malých a středních stavebních firem, živnostníků a domácích kutilů. Ušetřete svůj čas a využijte možnosti doručení vaší objednávky kdekoli v Zlínském kraji.

46

Nakupte vše na jednom místě za jasně danou cenu

V naší standardní nabídce naleznete různé druhy ocelových plechů, jekly, roxory a kari sítě, dále plochou, kruhovou či čtvercovou ocel. Dále umíme nabídnout různé typy ocelových profilů a ocelových nosníků a také ohýbanou betonářskou výztuž a třmínky do věnce, které vyrábíme ve vlastní profesionální armovně

Jak to u nás funguje?

Pro firmy a řemeslníky, kteří chtějí ušetřit čas a vyhnout se zbytečné administrativě při prvním nákupu, nabízíme rychlý a efektivní nákupní proces. U nás se nemusíte obávat zdlouhavého vyplňování dotazníků nebo registrace. Naším hlavním cílem je umožnit každému zákazníkovi rychlý nákup za transparentní cenu, aby se mohl soustředit na to, co je pro něj opravdu důležité. Vaši objednávku hutního materiálu navíc doručíme přímo na místo, které si vyberete, a to kdekoli.

Pro objednávky přesahující 1 000 tun jsme připraveni nabídnout významné slevy. Díky možnosti velkoobchodní spolupráce můžete navíc získat hutní materiál za výhodnější ceny při velkých odběrech.

Pokud v naší aktuální nabídce nenajdete to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli najít a dodat požadované zboží v co nejkratším možném termínu. Naším cílem je vždy vyhovět vašim potřebám a zajistit vaši maximální spokojenost.

Rychlá a levná doprava po celém Zlínském kraji

Celou nabídku hutního materiál vám bez problému doručíme do celého Zlínského kraje a jeho okolí. Veškeré objednávky rozvážíme ve spolupráci s osvědčenými externími dopravci již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Toho nejvhodnějšího dopravce vybíráme v návaznosti na to, abyste hutní materiál obdrželi co nejdříve. Standardní lhůta dodání je do 3 – 7 dní. Lokálnost s námi tedy neřešíte.

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg = 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg - 1120 Kč
  • 50 kg – jakákoliv = 1390 Kč

POZOR: Nachází se ve vaší objednávce i plechy? Pak prosím počítejte s tím, že vám bude navíc účtována částka 950 Kč za paletu, jež je vratná. V objednávce stačí napsat, že chcete paletu vrátit, a automaticky zařídíme bezplatný svoz.

Dělení materiálu na míru každé objednávky

Součástí našich služeb je dělení všech materiálů (kromě kari sítí). K tomuto účelu využíváme dvě pásové pily plus dvoje hydraulické nůžky, které používáme na dělení plechů do 10 mm. Odebrat a zaplati musíte ovšem celý výrobní kus.

V případě potřeby dělení ocelových nosníků můžete využít možnosti dělení beze zbytku. Zaplatíte tedy pouze za to, co si objednáte – a ne za celý kus, tak jako u ostatních prodejců. Dělení dalších druhů materiálů probíhá dle konkrétní poptávky a individuální specifikace. 

#BIG_FORM#

Hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material zlinsky k.