Hutní materiál Uherské Hradiště

Objednejte si hutní materiál snadno a pohodlně online, a to i v oblasti Uherského Hradiště a jeho okolí. Ačkoliv se naše společnost spolu se skladem nachází ve Středočeském kraji, umožňujeme objednávku materiálu s doručením přímo do vašeho města či kraje. Získejte vše, co potřebujete, za transparentní ceny od dodavatele s kompletním sortimentem hutního materiálu.

Jsme tu pro vás, ať už jste velká společnost, nebo patříte mezi menší subjekty - malé a střední stavební firmy, živnostníky a domácí kutily. Ušetřete čas a nechte si vaši objednávku doručit kdekoli v Zlínském kraji.

45

Vybírejte pohodlně na jednom místě

Ve standardní nabídce naší společnosti naleznete široký sortiment ocelových výrobků, který zahrnuje různé typy ocelových plechů, profilů a nosníků, jakož i specializované produkty jako jekly, roxory, kari sítě, a také ocel v různých tvarech - plochou, kruhovou i čtvercovou. Kromě toho nabízíme širokou škálu ohýbané betonářské výztuže a třmínků do věnce, které jsou vyráběny ve vlastní profesionálně vybavené armovně. Naše produkty splňují nejvyšší standardy kvality a jsou určeny pro široké spektrum aplikací ve stavebnictví a průmyslu. S důrazem na profesionální přístup a spokojenost zákazníka jsme připraveni nabídnout individuální řešení na míru vašim potřebám.

Proč právě Atreon?

Pokud jste firma nebo řemeslník a nemáte čas během první objednávky vyplňovat dotazník či registraci, tak u nás vás zdržovat nebudeme. Naším cílem je, aby každý zákazník, nakoupil rychle, s jasně danou cenou a čas navíc věnoval důležitějším činnostem. Objednávku hutního materiálu navíc dovezeme na vámi zvolené místo určení. Kamkoliv.

U objednávek větších než 1 000 tun jsme schopni poskytnout významné slevy. Zároveň můžete využít velkoobchodní spolupráce a velké odběry hutního materiálu tak nakoupit za mnohem výhodnější ceny. 

  • Nepodařilo se Vám nalézt požadované zboží v našem sortimentu? Nezoufejte, s tímto požadavkem Vám rádi pomůžeme. V případě, že máte zájem o produkt, který momentálně není součástí naší nabídky, prosíme, neváhejte se na nás obrátit. Zavázali jsme se k tomu, že Váš požadavek vyřídíme s maximální pečlivostí a zboží Vám dodáme v nejkratším možném termínu.

Rychlá a levná doprava po celém Zlínském kraji

Celou nabídku hutního materiál vám bez problému doručíme do celého Zlínského kraje a jeho okolí. Veškeré objednávky rozvážíme ve spolupráci s osvědčenými externími dopravci již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Toho nejvhodnějšího dopravce vybíráme v návaznosti na to, abyste hutní materiál obdrželi co nejdříve. Standardní lhůta dodání je do 3 – 7 dní. Lokálnost s námi tedy neřešíte.

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg = 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg - 1120 Kč
  • 50 kg – jakákoliv = 1390 Kč

POZOR: Nachází se ve vaší objednávce i plechy? Pak prosím počítejte s tím, že vám bude navíc účtována částka 950 Kč za paletu, jež je vratná. V objednávce stačí napsat, že chcete paletu vrátit, a automaticky zařídíme bezplatný svoz.

Dělení materiálu je samozřejmostí

Součástí našich služeb je dělení všech materiálů (kromě kari sítí). K tomuto účelu využíváme dvě pásové pily plus dvoje hydraulické nůžky, které používáme na dělení plechů do 10 mm. Odebrat a zaplati musíte ovšem celý výrobní kus.

V případě potřeby dělení ocelových nosníků můžete využít možnosti dělení beze zbytku. Zaplatíte tedy pouze za to, co si objednáte – a ne za celý kus, tak jako u ostatních prodejců. Dělení dalších druhů materiálů probíhá dle konkrétní poptávky a individuální specifikace. 

#BIG_FORM#

Hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material zlinsky k.