Hutní materiál Třebíč

Z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře nyní můžete snadno objednat hutní materiál pro realizaci vašich projektů v Třebíči a okolních oblastech. Přestože se naše společnost a skladové prostory nacházejí ve Středočeském kraji, jsme připraveni uspokojit vaše požadavky na materiál kdekoli ve vašem městě nebo kraji.

Využijte výhod rychlého a transparentního nákupu u dodavatele, který disponuje širokým sortimentem hutního materiálu. Jsme tu pro vás, ať už jste velká firma, malá či střední stavební společnost, živnostník, nebo domácí kutil. Nabízíme nejen produkty vysoké kvality, ale i odborné poradenství a podporu na každém kroku vašeho projektu.

44

Komplexní nabídka na jednom místě

Součástí našich služeb je on-line prodej hutního materiálu. V naší standardní nabídce naleznete různé druhy ocelových plechů, jekly, betonářskou ocel a kari sítě, dále plochou, kruhovou či čtvercovou ocel. Dále umíme nabídnout různé typy ocelových profilů a ocelových nosníků a také ohýbanou betonářskou výztuž a třmínky do věnce, které vyrábíme ve vlastní profesionální armovně

Pokud jste podnikatel nebo řemeslník a nemáte při prvním nákupu čas na vyplňování dotazníků nebo registrace, u nás se s tímto nebudete potýkat. Naší prioritou je zajištění rychlého a efektivního nákupního procesu s transparentním určením ceny pro každého zákazníka. Registrace u nás není požadována. Zároveň zajišťujeme doručení vaší objednávky na místo určení dle vašeho výběru.

PLUS: U objednávek větších než 1 000 tun jsme schopni vám poskytnout významné slevy. 

Zároveň můžete využít velkoobchodní spolupráce a velké odběry hutního materiálu tak nakoupit za mnohem výhodnější ceny. 

Zajistíme i materiály, které nemáme ne standardní nabídce, tak aby se k vám dostaly, co nejrychleji za stejně výhodných cenových podmínek.

Snadná doprava v rámci celého kraje Vysočina

Veškeré objednávky rozvážíme po celé ČR ve spolupráci s různými externími dopravci již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Standardní lhůta dodání je do 3 – 7 dní. Není nutno tedy řešit, kde se váš dodavatel nachází.

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg = 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg - 1120 Kč
  • 50 kg – jakákoliv = 1390 Kč

POZOR: Jsou součástí vaší objednávky plechy? Pak prosím počítejte s tím, že vám bude navíc účtována částka 600 Kč za paletu. Ta je vratná. Ve vaší objednávce stačí napsat, že ji chcete vrátit. Domluvíme k vám bezplatný svoz a částku vrátíme.

Nechte si hutní materiál nadělit na míru

Ušetřete čas i peníze díky přesnému řezání hutního materiálu na míru. Nabízíme vám široký výběr hutních materiálů z naší aktuální nabídky (s výjimkou kari sítí) připravených k přesnému dělení podle vašich specifikací. Pro tento účel používáme  dvě pásové pily a hydraulické nůžky, což nám umožňuje splnit i ty nejnáročnější požadavky naší klientely.

Upozorňujeme, že je nutné odebírat a hradit celé výrobní jednotky, avšak nabízíme také službu dělení ocelových nosníků bez jakéhokoli odpadu, kde platíte výhradně za objednané množství materiálu. Využijte možnosti objednat si hutní materiál online z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře a to nejen do Třebíče a okolí. Přestože je naše firma a sklad umístěn ve Středočeském kraji, jsme připraveni zaslat požadovaný materiál do jakéhokoli místa v České republice.

Nabízíme vám nákup za transparentní ceny u dodavatele s komplexním sortimentem hutního materiálu. Jsme tu pro vás – ať už jste velká firma, malá nebo střední stavební společnost, živnostník nebo domácí kutil. Spolehněte se na naši profesionalitu a zkušenosti v oboru

Objednávejte hutní materiál v rámci celé ČR

hutni material vysocina k