Doprava ZDARMA za doporučení Atreonu. Stačí, když daná osoba uvede při objednávce vaše jméno + e-mail/telefon. Dozvědět se více!

Hutní materiál Teplice

Sháníte hutní materiál pro vaše projekty v Teplicích nebo v širším okolí? S Atreonem to zvládnete snadno a rychle, a to přímo z pohodlí vašeho domova. Nabízíme širokou paletu hutního materiálu, která nás činí spolehlivým partnerem nejen pro velké společnosti, ale také pro menší podniky – včetně malých a středních stavebních firem, živnostníků a domácích kutilů.

Ať už se nacházíte kdekoliv v Ústeckém kraji, objednat hutní materiál u nás je maximálně snadné. Díky naší službě dopravy, která pokrývá celou Českou republiku, můžete vaši objednávku realizovat odkudkoliv. Zavádíme tak novou úroveň dostupnosti a pohodlí pro všechny naše zákazníky v oblasti dodávek hutního materiálu.

43

Nabídka hutního materiál na jednom místě

Náš moderní e-shop nabízí široké spektrum hutního materiálu. Nabízíme různé druhy plechů, čtvercové a obdélníkové jekly, kari sítě různých rozměrů, roxory, ocelové trubky (bezešvé i konstrukční), rovněž čtvercovou, kruhovou a plochou ocel

Dále v našem sortimentu najdete různé typy ocelových profilů, ocelových nosníků a také ohýbanou betonářskou výztuž a třmínky do věnce, které vyrábíme ve vlastní profesionální armovně

Rychlý a snadný nákup – bez registrace a dalších povinností

Další nespornou výhodou je, že u nás nakoupíte jednoduše a rychle bez nutnosti jakékoliv registrace. Navíc vám objednávku dovezeme na vámi zvolené místo určení.

Navíc, v případě objednávek přesahujících hmotnost 1 000 tun, jsme připraveni nabídnout významné slevy. Toto opatření je součástí našeho závazku poskytovat vynikající služby za co nejvýhodnější ceny.

Pokud jste firmou nebo živnostníkem s velkými odběry, můžete využít velkoobchodní spolupráce a poptávaný materiál tak nakoupit za mnohem výhodnější ceny. 

Pokud hledáte specifický druh hutního materiálu, který není součástí naší standardní nabídky, nebo potřebujete materiál v atypickém rozměru, jsme zde, abychom vám vyšli vstříc. Zavazujeme se k tomu, že pro vás zajistíme požadované materiály a zabezpečíme, aby byly doručeny v co nejkratším možném termínu, a to za stejně příznivých cenových podmínek, jaké jsou vám obvykle k dispozici. Naše společnost klade důraz na flexibilitu a zákaznickou spokojenost, proto neváhejte s vaším specifickým požadavkem na nás obrátit.

Doprava hutního materiálu v rámci celého Ústeckého kraje

Vámi objednaný hutní materiál bez problému doručíme do Teplic – do celého Ústeckého kraje a okolí. Všechny objednávky našich zákazníků rozvážíme po celé ČR ve spolupráci s ověřenými externími dopravci již od 493 Kč bez DPH(průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč) s lhůtou dodání do 3 – 7 dní. 

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: Pokud jsou součástí vaší objednávky plechy, je nutno zohlednit, že vám bude účtována navíc částka min. 600 Kč za paletu, jež je vratná. Stačí nás předem kontaktovat a my k vám objednáme bezplatný svoz a částku za paletu vám následně vrátíme..

Dělení materiálu je samozřejmostí

V rámci našich služeb nabízíme také přesné dělení materiálu podle požadavků klienta. Jsme připraveni zpracovat všechny typy hutních materiálů, s výjimkou kari sítí, které jsou součástí naší široké nabídky. K realizaci těchto prací využíváme moderní technologie, včetně dvou pásových pil a hydraulických nůžek pro dělení plechů až do tloušťky 10 mm, které jsou k dispozici v našem zámečnickém provozu. .

Potřebujete nadělit ocelové nosníky? Pak využijte možnosti dělení tohoto materiálu beze zbytku (ve vybraných rozměrech). Dělení dalších materiálů probíhá dle konkrétní poptávky a individuální specifikace. 

#BIG_FORM#

Objednávejte hutní materiál v rámci celé ČR

hutni material ustecky k