Doprava ZDARMA za doporučení Atreonu. Stačí, když daná osoba uvede při objednávce vaše jméno + e-mail/telefon. Dozvědět se více!

Hutní materiál Sokolov

Hledáte spolehlivého dodavatele hutního materiálu v Sokolově a okolí? Využijte služeb společnosti Atreon, která nabízí široký sortiment hutního materiálu pro různé typy klientů. Ať už jste velká firma, malá stavební společnost, živnostník nebo domácí kutil, Atreon je tu pro vás.

Díky možnosti online objednávek je nákup hutního materiálu s námi snadný a rychlý, bez ohledu na vaši přesnou lokaci. Objednávejte hutní materiál pohodlně z domova a my se postaráme o jeho dodání kamkoliv v Karlovarském kraji. Nemusíte se obávat registrace, zbytečného čekání ve skladu nebo komplikací s dopravou. Nabízíme dopravu po celé České republice za příznivou cenu, již od 493 Kč bez DPH. Lokalita vašeho dodavatele tak již není omezením. Věříme, že naše služby přispějí k efektivitě vašich projektů a usnadní vám práci s hutním materiálem.

hutni material karlovarsky kraj

Co vše v naší nabídce naleznete?

Atreon nabízí široké spektrum hutního materiálu SKLADEM, který si můžete objednat on-line a za jasné ceny. Objednat si u nás můžete různé druhy plechů, kari sítě, betonářskou ocel, plochou či kruhovou ocel, ocelové trubky a další druhy žádaného a nezbytného hutního materiálu. Využít můžete také služeb naší kovovýroby nebo vlastní armovny, kde vyrábíme třmínky do věnců a ohýbané roxory.

Šetřete čas a nakupujte za jasně dané ceny

V našem e-shopu je nákupní proces maximálně zjednodušen a efektivní. Uvědomujeme si, že čas našich zákazníků je cenný, a proto zde nevyžadujeme žádnou registraci. Bez ohledu na to, zda jste kutil, živnostník či reprezentujete firmu, u nás můžete vybírat a objednávat zboží snadno a rychle, vždy s jasně stanovenými podmínkami.

Jste firma nebo živnostník s velkými odběry? Pak využijte velkoobchodní spolupráce díky níž jsme schopni vám nabízený materiál poskytnout za mnohem výhodnější ceny a zároveň umíme sehnat i materiál, který v nabídce nemáme. 

V případě objednávek nad 1 000 tun jsme schopni vám poskytnout významné slevy. 

Snadná doprava hutního materiálu v rámci celého Karlovarského kraje

Objednaný hutní materiál vám doručíme do Sokolova i celého Karlovarského kraje. Zboží rozvážíme po celé ČR s externími dopravci již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Vhodného dopravce volíme v závislosti na tom, aby byla vaše objednávka doručena co nejdříve. Lhůta dodání se pohybuje mezi 3 – 7 dny. 

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: Jsou součástí vaší objednávky také plechy? Pak počítejte s naúčtováním poplatku v minimální výši 600 Kč (cena je závislá na velikosti palety). Částka je vratná. Stačí napsat, že chcete paletu vrátit a domluvíme k vám bezplatný svoz. Nemusíte se tedy ani v tomto případě o nic starat. Vše zajistíme za vás.

Nechte si u nás materiál nadělit

Pokud se Vám nezdá ideální rozměr materiálu, který nabízíme, rádi Vám vyjdeme vstříc s naším specializovaným servisem dělení materiálu. Pro tyto účely disponujeme moderním vybavením, včetně dvou pásových pil a hydraulických nůžek, které nám umožňují precizní dělení plechů až do tloušťky 10 mm. Jsme schopni zpracovat širokou škálu materiálů, s výjimkou kari sítí, přičemž jedinou podmínkou je odběr a úhrada celého požadovaného kusu. Naše služby jsou k dispozici za účelem poskytnutí maximální flexibility a uspokojení specifických potřeb vašeho projektu s důrazem na profesionalitu a kvalitu provedení.

NAVÍC: Ocelové nosníky vám umíme nadělit kompletně beze zbytku. Zaplatíte tedy reálně pouze za to, co si objednáte. V případě dalších materiálů vše probíhá v závislosti na konkrétní poptávce a zadání.

#BIG_FORM#

Hutní materiál si objednejte i v jiných lokalitách

hutni material karlovarsky k