Doprava ZDARMA za doporučení Atreonu. Stačí, když daná osoba uvede při objednávce vaše jméno + e-mail/telefon. Dozvědět se více!

Hutní materiál Nový Jičín

Potřebujete objednat hutní materiál v Novém Jičíně a jeho okolí? Využijte služeb moderního e-shopu Atreon, který vám poskytne nabídku komplexního sortimentu právě hutního materiálu – jak pro velké firmy, menší živnostníky, i domácí kutily. Vše jasně, rychle a za konkrétní cenu.

Všechny hutní materiály nabízíme s možností osobního odběru nebo s dopravou po celé ČR. Je jedno, kde se právě nachází. Objednat si můžete hutní materiál v rámci celého Moravskoslezského kraje. Nakupujte okamžitě a jednoduše online s úsporou času za jakékoliv přejezdy.

36

Nabídka Atreon zahrnuje široké spektrum hutního materiálu SKLADEM za nejnižší ceny v ČR. Nakoupíte u nás různé druhy plechů, jeklů, kari sítí, roxorů, ocelových trubek, L profilů i ocelových nosníků.

Jasně, rychle, bez nutnosti registrace

Nezáleží na tom,  jestli jste firma nebo jen domácí kutil, který se rozhodne svařit pár kusů jeklů, v Atreonu nakoupíte snadno, rychle a bez podmínky jakékoliv registrace. Navíc vámi vybraný hutní materiál dovezeme na konkrétní místo, tam kam potřebujte. Lokálnost pro nás není rozhodně žádný problém. 

V případě objednávek nad 1 000 tun jsme schopni vám zároveň poskytnout významné slevy. 

Pokud jste firma či jiný subjekt s velkými odběry, můžete využít možnosti velkoobchodní spolupráce, díky níž jsme schopni vám vytvořit individuální nabídku za nižší ceny. 

Doručení hutních materiálů v rámci celého Moravskoslezského kraje

Objednávky rozvážíme po celé ČR s dopravou již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Využíváme více externích dopravců s lhůtou dodání do 3 – 7 dní. Jsme schopni doručit vaši objednávku hutního materiálu do Ostravy i Nového Jičína – kompletně do celého Moravskoslezského kraje, i mimo něj efektivně a včas.

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: V případě plechů účtujeme navíc minimální částku 600 Kč za paletu, která se odvíjí od jejího konkrétního rozměru. Tato částka je vratná. V objednávce stačí napsat, že chcete paletu poslat zpět a domluvíme k vám bezplatný svoz.

Dělení materiálu na míru

Nechte si objednaný materiál nadělit na míru. Dělíme všechny materiály mimo kari sítí. Využíváme dvě pásové pily a hydraulické nůžky na dělení plechů do 10 mm, kterými jsme schopni všechny tyto materiály individuálně nadělit. V případě zájmu o dělení počítejte prosím s tím, že je nutno odebrat a zaplatit celý výrobní kus.

Ocelové nosníky v určitých případech navíc dělíme beze zbytku. Platíte pouze za to, co si objednáte – a ne celý kus, jak tomu tak bývá u ostatních prodejců.

#BIG_FORM#

Hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material moravskoslezky k.