Hutní materiál Mladá Boleslav

Máte zájem o hutní materiál v Mladé Boleslavi a okolí? Pak využijte našich služeb a objednejte si vámi požadovaný materiál on-line a za jasnou cenou.

Atreon patří mezi spolehlivého dodavatele komplexního sortimentu hutního materiálu, který je nejen partnerem pro větší firmy, ale i menší subjekty jakými jsou malé a střední stavební firmy, živnostníci a domácí kutilové.

Objednejte si jakýkoliv hutní materiál kamkoliv v rámci celého Středočeského kraje. Nakupujte online jednoduše a okamžitě bez nutnosti registrace a ušetřete tak svůj čas i peníze. Díky našemu skladu v Čelákovicích u Prahy si objednávku můžete pohodlně vyzvednout osobně a nebo využít naší vlastní autodopravy za paušální ceny

Nakupujte bez registrace a za jasně danou cenu

Další nespornou výhodou je, že u nás nakoupíte jednoduše a rychle bez nutnosti jakékoliv registrace. Navíc vám objednávku dovezeme na vámi zvolené místo určení.

Plus při objednávkách větších než 1 000 tun jsme schopni poskytnout významné slevy. 

Pokud jste firmou nebo živnostníkem s velkými odběry, můžete využít velkoobchodní spolupráce a poptávaný materiál tak nakoupit za mnohem výhodnější ceny. 

TIP: Pokud bude vaše objednávka nad 1 000 tun, jsme schopni vám poskytnout významné slevy. 

34

Vlastní autodoprava za paušální ceny v celém Středočeském kraji

Pokud nezvládnete svoji objednávku fyzicky vyzvednout přímo na pobočce v Čelákovicích u Prahy, není nic jednoduššího, než využít naší vlastní autodopravy v rámci celého Středočeského kraje – za paušální ceny pro různé okresy. 

Hlavní výhodou u nás je především to, že je naprosto jedno, jak velká vaše objednávka bude. Cena je fixní. Pro okres Mladá Boleslav ve výši 1290 Kč. Pokud objednáte 1 kus, nebo snad 1 tunu. Zaplatíte stejnou částku. Autodopravou rozvážíme materiál až do délky 8 m vlastními nákladními auty bez hydraulické ruky (v případě požadavku jsme schopni zajistit i to).

Ceník dopravy dle okresů (bez DPH)

  • Benešov – 1 390 Kč
  • Kladno – 1 390 Kč
  • Nymburk – 990 Kč
  • Rakovník – 1 390 Kč
  • Beroun – 1 390 Kč
  • Příbram – 1 390 Kč
  • Praha východ – 1 090 Kč
  • Praha západ – 1 390 Kč

POZOR: V případě plechů je nutno účtovat navíc min. částku 600 Kč (záleží na velikosti) za paletu. Tato částka je vratná a paletu lze vrátit. Ve vaší objednávce stačí napsat, že chcete paletu vrátit a domluvíme k vám bezplatný svoz.

Možnost dělení materiálů na míru

Pokud máte zájem si nechat jakýkoliv materiál z vaší objednávky nadělit, využijte u nás i možnosti této služby. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, kterými disponujeme, jsme schopni všechny tyto materiály individuálně nadělit na míru.

Potřebujete nadělit ocelové nosníky? Pak využijte možnosti dělení tohoto materiálu beze zbytku (ve vybraných rozměrech). Dělení dalších materiálů probíhá dle konkrétní poptávky a individuální specifikace. 

#BIG_FORM#

Hutní materiál můžete objednat i mimo Středočeský kraj

hutni material stredocesky k.