Doprava ZDARMA za doporučení Atreonu. Stačí, když daná osoba uvede při objednávce vaše jméno + e-mail/telefon. Dozvědět se více!

Hutní materiál Mělník

Poptáváte hutní materiál v Mělníku a okolí? Nebaví vás přejíždění z jednoho skladu do druhého? Využijte služeb Atreonu a nakupujte on-line hutní materiály pro všechny segmenty jako je kovovýroba, stavebnictví či zámečnictví, ale také pro domácí kutily.

Objednávat můžete kamkoliv v rámci celého Středočeského kraje. Nakupujte online jednoduše a okamžitě bez nutnosti registrace a ušetřete tak svůj čas i peníze. Díky našemu skladu v Čelákovicích u Prahy si objednávku můžete pohodlně vyzvednout osobně a nebo využít naší vlastní autodopravy za paušální ceny

Bez registrace, bez povinností

U nás nakoupí jednoduše a rychle naprosto každý – přes kutila, živnostníka až po firmu, bez jakékoliv registrace. A navíc vám vybraný hutní materiál dovezeme na konkrétní místo určení vlastní autodopravou nebo si celou objednávku můžete osobně vyzvednout přímo v Čelákovicích u Prahy.

TIP: Pokud bude vaše objednávka nad 1 000 tun, jsme schopni vám poskytnout významné slevy. V tomto případě můžete využít i velkoobchodní spolupráce, díky níž vám zaručíme dlouhodobě nižší ceny.

Paušální ceny autodopravy v celém Středočeském kraji

Pokud nezvládnete svoji objednávku fyzicky vyzvednout přímo na pobočce v Čelákovicích u Prahy, není nic jednoduššího, než využít naší vlastní autodopravy v rámci celého Středočeského kraje – za paušální ceny pro různé okresy. 

Hlavní výhodou u nás je především to, že je naprosto jedno, jak velká vaše objednávka bude. Cena je fixní. Pro okres Mělník ve výši 1290 Kč. Pokud objednáte 1 kus, nebo snad 1 tunu. Zaplatíte stejnou částku. Autodopravou rozvážíme materiál až do délky 8 m vlastními nákladními auty bez hydraulické ruky (v případě požadavku jsme schopni zajistit i to).

33

POZOR: V případě plechů je nutno účtovat navíc min. částku 600 Kč (záleží na velikosti) za paletu. Tato částka je vratná a paletu lze vrátit. Ve vaší objednávce stačí napsat, že chcete paletu vrátit a domluvíme k vám bezplatný svoz.

Všechny hutní materiály vám nadělíme

Pokud máte zájem si nechat jakýkoliv materiál z vaší objednávky nadělit, využijte u nás i možnosti této služby. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, kterými disponujeme, jsme schopni všechny tyto materiály individuálně nadělit na míru.

  • Všechny materiály (kromě kari sítí) dělíme na libovolné délky
  • Je nutno odebrat a zaplatit vždy celý výrobní kus
  • Ocelové nosníky dělíme beze zbytku v jakékoliv délce
  • Plechy nadělíme, ale je nutno odebrat a zaplatit celou tabuli
  • Vybrané větší rozměry nedělíme

Dělení všech materiálů probíhá v závislosti na konkrétní poptávce a zadání.

#BIG_FORM#

Hutní materiál můžete objednat pro celou ČR

hutni material stredocesky k.