Hutní materiál Litoměřice

Potřebujete si objednat hutní materiál do Litoměřic a okolí? Pak můžete využít služeb Atreon a objednat si vše online z pohodlí domova. Jsme dodavatelem komplexního sortimentu hutního materiálu – partnerem nejen pro větší firmy, ale i menší subjekty (malé a střední stavební firmy, živnostníky a domácí kutily). 

Potřebujete si objednat hutní materiál do celého Ústeckého kraje? Pak není nic jednoduššího, než využít dopravy po celé České republice. Objednat můžete úplně odkudkoliv.

38

Vybírejte z komplexní nabídky produktů

Náš moderní e-shop nabízí široké spektrum hutního materiálu. Nabízíme různé druhy plechů, čtvercové a obdélníkové jekly, kari sítě různých rozměrů, roxory, ocelové trubky (bezešvé i konstrukční), rovněž čtvercovou, kruhovou a plochou ocel

Dále v našem sortimentu najdete různé typy ocelových profilů, ocelových nosníků a také ohýbanou betonářskou výztuž a třmínky do věnce, které vyrábíme ve vlastní profesionální armovně

Rychlý a snadný nákup – bez registrace

Další nespornou výhodou je, že u nás nakoupíte jednoduše a rychle bez nutnosti jakékoliv registrace. Navíc vám objednávku dovezeme na vámi zvolené místo určení.

Plus při objednávkách větších než 1 000 tun jsme schopni poskytnout významné slevy. 

Pokud jste firmou nebo živnostníkem s velkými odběry, můžete využít velkoobchodní spolupráce a poptávaný materiál tak nakoupit za mnohem výhodnější ceny. 

Nemůžete u nás nějaký druh hutního materiálu najít nebo byste potřebovali jiný atypický rozměr? I to umíme zařídit. Zajistíme materiály, které nemáme ve standardní nabídce, tak aby se k vám dostaly co nejrychleji – za stejně výhodných cenových podmínek.

Doprava hutního materiálu v rámci celého Ústeckého kraje

Vámi objednaný hutní materiál bez problému doručíme do celého Ústeckého kraje a okolí. Všechny objednávky našich zákazníků rozvážíme po celé ČR ve spolupráci s ověřenými externími dopravci již od 493 Kč bez DPH(průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč) s lhůtou dodání do 3 – 7 dní. 

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: Pokud jsou součástí vaší objednávky plechy, je nutno zohlednit, že vám bude účtována navíc částka min. 600 Kč za paletu, jež je vratná. Stačí nás předem kontaktovat a my k vám objednáme bezplatný svoz a částku za paletu vám následně vrátíme..

Dělení materiálu je samozřejmostí

Součástí našich služeb je i možnost dělení materiálu na míru. Nadělíme vám všechny hutní materiály (kromě kari sítí), které máme v nabídce. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, které máme k dispozici v naší zámečnické dílně. Počítejte prosím s tím, že je nutno uhradit a odebrat celý výrobní kus.

Potřebujete nadělit ocelové nosníky? Pak využijte možnosti dělení tohoto materiálu beze zbytku (ve vybraných rozměrech). Dělení dalších materiálů probíhá dle konkrétní poptávky a individuální specifikace. 

#BIG_FORM#

Objednávejte hutní materiál v rámci celé ČR

hutni material ustecky k