Hutní materiál Děčín

Potřebujete si objednat hutní materiál do Děčína a okolí? Objednejte si vše online z pohodlí domova. Jsme dodavatelem komplexního sortimentu hutního materiálu – partnerem nejen pro větší firmy, ale i menší subjekty (malé a střední stavební firmy, živnostníky a domácí kutily). 

Potřebujete si objednat hutní materiál do celého Ústeckého kraje? Ani to není problém, díky možnosti autodopravy po celé ČR, nemusíte řešit, jakoukoliv lokálnost. Děčín

Široká nabídka skladem

Náš moderní e-shop nabízí široké spektrum hutního materiálu. Nabízíme různé druhy plechů, čtvercové a obdélníkové jekly, kari sítě různých rozměrů, roxory, ocelové trubky (bezešvé i konstrukční), rovněž čtvercovou, kruhovou a plochou ocel

Jedním z mnoha položek našeho sortimentu jsou různé typy ocelových profilů, ocelových nosníků a také ohýbanou betonářskou výztuž a třmínky do věnce, které vyrábíme ve vlastní profesionální armovně

Rychlý a jasný nákup bez registrace

Další nespornou výhodou je, že u nás nakoupíte jednoduše a rychle bez nutnosti jakékoliv registrace. Navíc vám objednávku dovezeme na vámi zvolené místo určení.

Plus při objednávkách větších než 1 000 tun jsme schopni poskytnout významné slevy. 

Pokud jste firmou nebo živnostníkem s velkými odběry, můžete využít velkoobchodní spolupráce a poptávaný materiál tak nakoupit za mnohem výhodnější ceny. 

Nemůžete u nás nějaký druh hutního materiálu najít nebo byste potřebovali jiný atypický rozměr? I to umíme zařídit. Zajistíme materiály, které nemáme ve standardní nabídce, tak aby se k vám dostaly co nejrychleji – za stejně výhodných cenových podmínek.

Doprava hutního materiálu v rámci celého Ústeckého kraje

Vámi objednaný hutní materiál bez problému doručíme do Děčína – do celého Ústeckého kraje a okolí. Všechny objednávky našich zákazníků rozvážíme po celé ČR ve spolupráci s ověřenými externími dopravci již od 493 Kč bez DPH(průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč) s lhůtou dodání do 3 – 7 dní. 

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: Pokud jsou součástí vaší objednávky plechy, je nutno zohlednit, že vám bude účtována navíc částka min. 600 Kč za paletu, jež je vratná. Stačí nás předem kontaktovat a my k vám objednáme bezplatný svoz a částku za paletu vám následně vrátíme..

Dělení materiálu je samozřejmostí

Součástí našich služeb je i možnost dělení materiálu na míru. Nadělíme vám všechny hutní materiály (kromě kari sítí), které máme v nabídce. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, které máme k dispozici v naší zámečnické dílně. Počítejte prosím s tím, že je nutno uhradit a odebrat celý výrobní kus.

Potřebujete nadělit ocelové nosníky? Pak využijte možnosti dělení tohoto materiálu beze zbytku (ve vybraných rozměrech). Dělení dalších materiálů probíhá dle konkrétní poptávky a individuální specifikace. 

#BIG_FORM#

Objednávejte hutní materiál v rámci celé ČR

hutni material ustecky k