Hutní materiál Chrudim

Poptáváte hutní materiál do Chrudimi a okolí? Atreon je spolehlivý dodavatel hutního materiálu v Chrudimi i po celém Pardubickém kraji. Jsme partnerem nejen pro větší firmy, ale také pro menší výrobní podniky, stavební firmy, živnostníky a domácí kutily. 

Všechny materiály si u nás můžete objednat on-line a je naprosto jedno, kde se konkrétně nacházíte vy, vaše firma nebo konkrétní projekt. Zboží k vám dopravíme kamkoliv po celé ČR.

28

Objednejte si jednoduše online hutní materiál kamkoliv v rámci Pardubického kraje. Navíc bez jakékoliv registrace, ztráty času dopravou a čekáním ve skladu. Využijte dopravy po celé ČR již od částky 493,- Kč bez DPH

Nakoupit může kutil i stavební firma

Na našem e-shopu naleznete komplexní nabídku hutního materiálu SKLADEM, který si můžete objednat on-line. Vybrat si lze z velké nabídky rozměrů a velikostí různé druhy plechů, kari sítě, roxory, plochou či kruhovou ocel, ocelové trubky a další druhy žádaného a nezbytného hutního materiálu. 

  • V případě ocelových nosníků můžete využít i služby dělení beze zbytku. 

Využijte rychlého a efektivního nákupu s jasně danou cenou zboží i dopravy

Potřebujete nakoupit rychle a za jasně daných podmínek? Pak jste na správném místě. U nás si vybere každý zákazník přesně to, co hledá – s jasnou cenou jak za zboží. tak dopravou na vybrané místo určení. 

Nemusíte se zdržovat vyplňováním registračních formulářů, ale hned se můžete pustit do nakupování. A pokud jste něco nenašli, pak není nic jednoduššího, než tento materiál poptat a my vám jej objednáme a doručíme co nejdříve.

  • V případě objednávek nad 1 000 tun jsme schopni vám zároveň poskytnout významné slevy. 
  • Využít můžete i dlouhodobé velkoobchodní spolupráce díky níž umíme nabízený materiál poskytnout za mnohem výhodnější ceny.

Doprava hutního materiálu po celém Pardubickém kraji

Vaši objednávku vám doručíme do Chudimi i celého Pardubického kraje. Všechny objednávky rozvážíme po celé ČR různými externími dopravci již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Vhodného dopravce volíme v závislosti na tom, aby byla vaše objednávka doručena co nejdříve.

Lhůta dodání se pohybuje mezi 3 – 7 dny. 

Ceník dopravy pro celou ČR

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: Pokud jsou součástí vaší objednávky také plechy, počítejte prosím s tím, že účtujeme navíc 600 Kč za paletu (jde o minimální částku). Tato částka je vratná. Stačí napsat, že chcete paletu vrátit a domluvíme k vám bezplatný svoz.

Dělení materiálu na zakázku 

Atreon dělí všechny materiály (kromě kari sítí).  K těmto účelům používáme dvě pásové pily a hydraulické nůžky na dělení plechů do 10 mm, kterými disponujeme. Díky tomu jsme schopni požadované materiály efektivně a přesně nadělit dle požadavků každého zákazníka. Zároveň je nutno počítat s tím, že musíte odebrat a zaplatit celý výrobní kus.

  • Ocelové nosníky vám však umíme nadělit kompletně beze zbytku. Zaplatíte tedy reálně pouze za to, co si objednáte – a ne celý kus jako je tomu u ostatních dodavatelů. V případě dalších materiálů vše probíhá v závislosti na konkrétní poptávce a zadání.
#BIG_FORM#

Hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material pardubicky k.