Hutní materiál Chomutov

Potřebujete si objednat hutní materiál do Chomutova a okolí? Pak můžete využít služeb Atreon a objednat si vše online z pohodlí domova. Jsme dodavatelem komplexního sortimentu hutního materiálu – partnerem nejen pro větší firmy, ale i menší subjekty (malé a střední stavební firmy, živnostníky a domácí kutily). 

Chcete si objednat hutní materiál do celého Ústeckého kraje? Pak není nic jednoduššího, než využít dopravy po celé České republice. Objednat můžete úplně odkudkoliv.

27

Komplexní nabídka na jednom místě

V nabídce našeho e-shopu nabízíme širokou škálu druhů hutního materiálu. Naleznete zde vše od plechů, čtvercových a obdélníkových jeklů, kari sítí, roxorů, ocelových trubek, až po čtvercovou, kruhovou a plochou ocel. Dále máme v sortimentu různé typy ocelových profilů a ocelových nosníků. Nabídnout vám můžeme i ohýbanou betonářskou výztuž a třmínky do věnců, které vyrábíme ve vlastní profesionální armovně

Registrace není nutná

Další nespornou výhodou je, že u nás nakoupíte jednoduše a rychle bez nutnosti jakékoliv registrace. Navíc vám objednávku dovezeme na vámi zvolené místo určení.

  • U objednávek nad 1 000 tun jsme schopni vám poskytnout významné slevy. 

Proč neušetřit víc? Pokud patříte mezi firmy či jednotlivce s velkými odběry využijte velkoobchodní spolupráce. Díky ní jsme schopni Vám poskytnout individuální nižší ceny.

Nemůžete u nás nějaký druh hutního materiálu najít nebo byste potřebovali jiný atypický rozměr? I to umíme zařídit. Zajistíme materiály, které nemáme ve standardní nabídce, tak aby se k vám dostaly co nejrychleji – za stejně výhodných cenových podmínek.

Doprava hutního materiálu v rámci celého Ústeckého kraje

Vámi objednaný hutní materiál bez problému doručíme nejen do Chomutova, ale do celého Ústeckého kraje a okolí. Všechny objednávky našich zákazníků rozvážíme po celé ČR ve spolupráci s ověřenými externími dopravci již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč) s lhůtou dodání do 3 – 7 dní. 

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: Pokud jsou součástí vaší objednávky plechy, je nutno zohlednit, že vám bude účtována navíc částka min. 600 Kč za paletu, jež je vratná. Stačí nás předem kontaktovat a my k vám objednáme bezplatný svoz a částku za paletu vám následně vrátíme..

Dělení materiálu je samozřejmostí

Nadělit umíme všechny hutní materiály vedené v naší nabídce (kromě kari sítí). K tomuto účelu využíváme dvě pásové pily a hydraulické nůžky. Je nutno ovšem odebrat a zaplatit celý výrobní kus. V případě potřeby dělení ocelových nosníků, můžete využít možnosti dělení beze zbytku. Zaplatíte tedy pouze za to, co si objednáte – a ne za celý kus.

Nakupujte rychle a za jasné ceny, od dodavatele komplexního sortimentu hutního materiálu, který je partnerem nejen pro větší firmy, ale i menší subjekty – malé a střední stavební firmy, živnostníky i domácí kutily.

#BIG_FORM#

Objednávejte hutní materiál v rámci celé ČR

hutni material ustecky k