Hutní materiál Česká Lípa

Máte zájem o hutní materiál v České Lípě a okolí? Využijte našich on-line služeb a objednejte si vámi požadovaný materiál za jasnou cenou. Patříme mezi spolehlivého dodavatele komplexního sortimentu hutního materiálu, který je nejen partnerem pro větší firmy, ale i menší subjekty jakými jsou malé a střední stavební firmy, živnostníci a domácí kutilové. 

Využijte moderního e-shopu a objednejte si hutní materiál odkudkoliv. Zboží si můžete objednat s dopravou po celém Libereckém kraji. Nakupujte jednoduše a přehledně s jasnými cenami a úsporou času za přejezdy do skladu, kde si zboží vyzvedáváte obvykle. Nemusíte řešit jakoukoliv lokálnost. Doprava po celé ČR je pro nás samozřejmostí.

24

Komplexní nabídka hutních materiálů vč. nerezu a hliníku

Nabídka Atreonu zahrnuje široké spektrum hutního materiálu SKLADEM. Nabízíme vše, od různých druhů plechů, jeklů, kari sítí, roxorů, ocelových trubek, až po čtvercovou, kruhovou a plochou ocel. Dále u nás naleznete různé typy ocelových profilů a ocelových nosníků. Náš sortiment zahrnuje také armatury, mezi které patří ohýbané roxory a třmínky do věnce, které vyrábíme ve vlastní armovně. Dále u nás můžete vybírat ze sortimentu nerezových a hliníkových materiálů.

V Atreonu se registrovat nemusíte

Ať už jste kutil, živnostník, nebo firma, nakoupit u nás můžete snadno, rychle a bez jakékoliv registrace. Navíc vám objednaný hutní materiál dovezeme na konkrétní místo určení, aniž byste museli řešit cokoliv dalšího.

NEPŘEHLÉDNĚTĚ: Navíc v případě objednávek nad 1 000 tun jsme schopni vám poskytnout významné slevy. 

Jste firma nebo živnostník s velkými odběry? Pak využijte velkoobchodní spolupráce, díky níž jsme schopni nabízený materiál poskytnout za mnohem výhodnější ceny. Zároveň jsme schopni sehnat i materiál, který v nabídce nemáme. 

Doprava hutního materiálu nejen po České Lípě

Veškerý hutní materiál vám doručíme do České Lípy, ale i celého Libereckého kraje a okolí. Využíváme spolehlivé externí dopravce s ohledem na včasné dodání materiálu, a to do 3 – 7 dní. Objednávky rozvážíme po celé ČR již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Neřešíte tak jakoukoliv lokálnost a to, kde se nachází sklad dodavatele.

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: V případě plechů je nutno účtovat navíc minimální částku 600 Kč za paletu (ta se odvíjí od její konkrétní velikosti). Tato částka je vratná a paletu lze vrátit. Stačí připsat do poznámky, že máte zájem o navrácení a my k vám objednáme dopravce, který vše zajistí.

Veškerý materiál vám nadělíme

Nechte si nadělit materiál na zakázku. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, kterými disponujeme, jsme schopni všechny tyto materiály individuálně nadělit. Výjimkou jsou kari sítě, které nedělíme. Dále je nutno u ostatních materiálů počítat s tím, že je nutno odebrat a zaplatit celý výrobní kus.

Jsou součástí vaší objednávky ocelové nosníky? Pak využijte právě v jejich případě možnosti dělení beze zbytku. Zaplatíte pouze za to, co si objednáte – ne za celý kus!

#BIG_FORM#

Hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material liberecky k