Hutní materiál Šumperk

Získejte hutní materiál v Šumperku a okolí efektivně a bez zbytečných komplikací. Prostřednictvím inovativního e-shopu Atreon můžete nyní snadno a rychle nakupovat potřebný materiál online, a to z komfortu vašeho domova či kanceláře. Tím nejen ušetříte čas, ale i finanční prostředky.

Atreon je dodavatelem kompletního sortimentu hutního materiálu. Jsme maloobchodním i velkoobchodním partnerem nejen pro firmy, ale i menší subjekty (malé a střední stavební firmy, živnostníky i domácí kutily). 

Nabízíme vám možnost objednat si kompletní sortiment hutního materiálu odkudkoli, bez nutnosti zohledňovat vaši aktuální polohu nebo místo doručení. Využijte naši výhodnou dopravu dostupnou po celé České republice a zajistěte si tak nejen pohodlí, ale i efektivitu vašich nákupů.

42

Vybírejte z našeho širokého sortimentu

Atreon nabídka obsahuje různé druhy plechů, čtvercové a obdélníkové jekly, kari sítě různých rozměrů vč. příslušenství, betonářskou ocel – roxory, ocelové trubky i čtvercovou, kruhovou a plochou ocel. Dále nabízíme různé typy ocelových profilů a ocelových nosníků a také ohýbanou betonářskou výztuž a třmínky do věnce, které vyrábíme ve vlastní profesionální armovně

Žádná registrace, žádné podmínky

V našem e-shopu můžete nakupovat snadno a efektivně, bez požadavku na registraci. Tím pádem se můžete vyhnout zbytečné administrativě, která není pro proces nákupu nezbytná. Zaručujeme transparentnost cen, takže vždy víte, kolik za váš nákup zaplatíte. Navíc se zavazujeme doručit vaši objednávku na jakékoliv místo v rámci České republiky. Oceňujeme váš čas a snažíme se o co nejefektivnější a nejpříjemnější zákaznický zážitek.

TIP: Pokud je vaše objednávka větší než 1 000 tun, máte možnost získat výhodnou slevu.

Jste firmou nebo živnostníkem s pravidelnými velkými odběry? Využijte velkoobchodní spolupráce a nakupujte hutní materiál za výhodnější, než maloobchodní, ceny. Vše nastavíme individuálně a na míru každého zákazníka. Zároveň umíme zajistit i materiály, které nemáme na našem e-shopu nebo nejsou aktuálně dostupné skladem.

Zboží vám doručíme v rámci celého Olomouckého kraje

Veškeré objednávky rozvážíme po celé ČR ve spolupráci s různými externími dopravci již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč) s lhůtou dodání do 3 – 7 dní. Snažíme se vždy vybrat toho nejvhodnějšího přepravce tak, aby všechny objednávky byli doručeny rychle a včas. Lokálnost s námi není třeba vůbec řešit.

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: Pokud jsou součástí vaší objednávky plechy, je nutno zohlednit, že vám bude účtována navíc minimální částka 600 Kč za paletu. Ta je vratná. Stačí nás předem kontaktovat, my k vám objednáme bezplatný svoz a částku vám vrátíme.

Dělíme materiál na zakázku

Využít můžete i služby dělení materiálu. Umíme nadělit všechny hutní materiály (kromě kari sítí), které máme v nabídce. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, vám objednaný materiál nadělíme na míru. Podmínkou je odběr a zaplacení celého výrobního kusu.

  • Potřebujete nadělit ocelové nosníky? Využijte možnosti dělení právě tohoto materiálu zcela beze zbytku. Reálně tedy opravdu zaplatíte pouze za to, co si objednáte, ani korunu navíc. (Dělení dalších materiálů probíhá dle konkrétní poptávky a individuální specifikace.)
#BIG_FORM#

Hutní materiál objednáte odkudkoliv a kamkoliv v ČR

hutni material olomoucky k.