Doprava ZDARMA za doporučení Atreonu. Stačí, když daná osoba uvede při objednávce vaše jméno + e-mail/telefon. Dozvědět se více!

Hutní materiál Jablonec nad Nisou

Máte zájem o hutní materiál v Jablonci nad Nisou a okolí? Pak využijte našich služeb a objednejte si vámi požadovaný materiál on-line a za jasnou cenou. Atreon patří mezi spolehlivého dodavatele komplexního sortimentu hutního materiálu, který je nejen partnerem pro větší firmy, ale i menší subjekty jakými jsou malé a střední stavební firmy, živnostníci a domácí kutilové. 

Využijte moderního e-shopu a objednejte si hutní materiál odkudkoliv. Zboží si můžete objednat s dopravou po celém Libereckém kraji. Nakupujte jednoduše a přehledně s jasnými cenami a úsporou času za přejezdy do skladu, kde si zboží vyzvedáváte obvykle. Nemusíte řešit jakoukoliv lokálnost. Doprava po celé ČR je pro nás samozřejmostí.

29

Nabídka hutního materiálu na jednom místě za jasně dané ceny

Nabídka Atreonu zahrnuje široké spektrum hutního materiálu SKLADEM. Nabízíme vše, od různých druhů plechů, jeklů, kari sítí, roxorů, ocelových trubek, až po čtvercovou, kruhovou a plochou ocel. Dále u nás naleznete různé typy ocelových profilů a ocelových nosníků. Náš sortiment zahrnuje také armatury, mezi které patří ohýbané roxory a třmínky do věnce, které vyrábíme ve vlastní armovně.

U nás se registrovat nemusí nikdo

Ať už jste kutil, živnostník, nebo firma, nakoupit u nás můžete snadno, rychle a bez jakékoliv registrace. Navíc vám objednaný hutní materiál dovezeme na konkrétní místo určení, aniž byste museli řešit cokoliv dalšího.

TIP: Navíc v případě objednávek nad 1 000 tun jsme schopni vám poskytnout významné slevy. 

Jste firma nebo živnostník s velkými odběry? Pak využijte velkoobchodní spolupráce, díky níž jsme schopni nabízený materiál poskytnout za mnohem výhodnější ceny. Zároveň jsme schopni sehnat i materiál, který v nabídce nemáme. 

Doprava hutního materiálu nejen po Jablonci nad Nisou

Veškerý hutní materiál vám doručíme do Jablonce nad Nisou, ale i celého Libereckého kraje a okolí. Využíváme spolehlivé externí dopravce s ohledem na včasné dodání materiálu, a to do 3 – 7 dní. Objednávky rozvážíme po celé ČR již od 493 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1390 Kč). Neřešíte tak jakoukoliv lokálnost a to, kde se nachází sklad dodavatele.

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 493 Kč
  • 5 kg – 15 kg = 636 Kč
  • 15 kg – 30 kg - 874 Kč
  • 30 kg – 50 kg  = 1120 Kč
  • 50 kg – a více = 1390 Kč

POZOR: V případě plechů je nutno účtovat navíc minimální částku 600 Kč za paletu (ta se odvíjí od její konkrétní velikosti). Tato částka je vratná a paletu lze vrátit. Stačí připsat do poznámky, že máte zájem o navrácení a my k vám objednáme dopravce, který vše zajistí.

Veškerý materiál vám nadělíme

Nechte si nadělit materiál na zakázku. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickými nůžkám na dělení plechů do 10 mm, kterými disponujeme, jsme schopni všechny tyto materiály individuálně nadělit. Výjimkou jsou kari sítě, které nedělíme. Dále je nutno u ostatních materiálů počítat s tím, že je nutno odebrat a zaplatit celý výrobní kus.

Jsou součástí vaší objednávky ocelové nosníky? Pak využijte právě v jejich případě možnosti dělení beze zbytku. Zaplatíte pouze za to, co si objednáte – ne za celý kus!

#BIG_FORM#

Hutní materiál v jiných lokalitách

hutni material liberecky k