Doprava ZDARMA za doporučení Atreonu. Stačí, když daná osoba uvede při objednávce vaše jméno + e-mail/telefon. Dozvědět se více!

Nerezové materiály Praha

Poptáváte nerezové materiály v Praze a okolí? Využijte širokého portfolia služeb Atreon a objednejte si pohodlně online nerezové materiály za nejvýhodnější ceny v České republice. 

Jsme partnerem nejen pro velké firmy, ale i pro menší subjekty, mezi které patří stavební firmy, živnostníci, ale také domácí kutilové. 

Objednejte si všechny nerezové materiály online kamkoliv v rámci Středočeského kraje a Prahy. Navíc bez registrace a s úsporou času za nekonečné čekání ve skladech. Všechny hutní materiály dopravíme rychle a výhodně po celé ČR – od 653 Kč bez DPH.

Jak široká je nabídka nerezových materiálů v Atreonu?

Součástí Atreon nabídky nerez materiálů, které si můžete objednat on-line a za jasné ceny, jsou nerezové plechy, nerezové jekly a L profily, dále nerezová kulatina a pásová ocel, zkrátka vše – až po nerezové trubky a U profily. Využít můžete také služeb naší profesionální kovovýroby či možnosti dělení materiálu na míru.

Nákup na našem moderním e-shopu není podmíněn ani povinnou registrací. Potřebujete nakoupit rychle a za jasných podmínek? Ať už jste kutil, živnostník nebo firma, nakoupit u nás můžete během pár minut. Samozřejmostí je doprava po celé ČR nebo možnost osobního odběru v našem krytém skladu v Čelákovicích u Prahy nejdéle do 7 dnů od objednání.

Jste firma nebo živnostník s velkými odběry? Pak využijte velkoobchodní spolupráce, díky níž jsme schopni vám nabízený materiál poskytnout za mnohem výhodnější ceny, a to i v případě klasického hutního materiálu nebo hliníku.

V případě objednávek nad 1 000 tun umíme poskytnout výrazné slevy. 

4

Snadná doprava nerez materiálu v rámci Prahy a celého Středočeského kraje

Zboží rozvážíme po celé ČR s externími dopravci již od 653 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1190 Kč). Vhodného dopravce volíme v závislosti na tom, aby byla objednávka doručena co nejdříve. Běžná lhůta dodání se pohybuje mezi 3 – 7 dny

Využít můžete také možnosti osobního odběru v našem centrálním skladu v Čelákovicích u Prahy. Zboží vám připravíme nejdéle do 7 dnů od objednání.

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 653 Kč
  • 5 – 15 kg = 746 Kč
  • 15 – 30 kg = 864 Kč
  • 30 – 50 kg = 994 Kč
  • 50 – 75 kg = 1046 Kč
  • 75 – 100 kg = 1191 Kč
  • 100 – 150 kg = 1276 Kč
  • 150 – 250 kg = 1329 Kč
  • 250 kg a více = 1190 Kč

Dělení materiálu a služby kovovýroby

Pokud vám nevyhovuje námi nabízený rozměr, můžete využít možnosti nechat si materiál nadělit na míru. K těmto účelům využíváme dvě pásové pily, hydraulické a plazmové nůžky Dělíme všechny nerezové materiály, jen s podmínkou odebrání a zaplacení celého kusu. Zároveň můžete využít profesionálních služeb naší kovovýroby, kde vám z nerez materiálů vyrobíme cokoliv na zakázku – od zábradlí, přes ploty, až po schodiště.

#BIG_FORM#

Nerezové materiály si můžete objednat i v jiných lokalitách