Doprava ZDARMA za doporučení Atreonu. Stačí, když daná osoba uvede při objednávce vaše jméno + e-mail/telefon. Dozvědět se více!

Nerezové materiály Ostrava

Potřebujete rychle a výhodně nakoupit nerezové materiály v Ostravě a okolí? Pak využijte služeb moderního e-shopu Atreon.cz a objednejte si požadovaný materiál online nabízíme nerezové materiály, ale i ty hutní či hliníkové. Našimi zákazníky jsou větší firmy, ale i menší subjekty kovovýroby, stavebnictví, zámečnické výroby či jen domácí kutilové.

U nás naplno využijete výhod online nákupů. Vyberete si jednoduše a rychle – za jasně danou cenu. Potřebujete si objednat nerez materiály do Ostravy nebo v rámci celého Moravskoslezského kraje? Pak oceníte naši výhodnou dopravu po celé ČR.

Samozřejmostí je u nás i možnost osobního odběru v centrálním skladu v Čelákovicích u Prahy (nejdéle do 7 dnů od objednání).

Co vše u nás můžete nakoupit?

Nabídka nerezových materiálů našeho e-shopu zahrnuje nerezové plechy, nerezové jekly, včetně L profilů, dále nerezové trubky, nerezovou kulatinu a pásovinu, a také nerezové U profily. Všechny tyto materiály vám rádi připravíme k osobnímu odběru nebo doručíme po celé ČR za výhodné ceny.

Nakupujte rychle, bez registrace

Nebaví vás ztrácet čas vyplňováním dlouhých a zbytečných dotazníků? Tato situace u Atreonu nehrozí. Pokud jste firmou, či živnostníkem, a čas je pro vás drahý, pak u nás nakoupíte jednoduše a rychle bez nutnosti registrace.

TIP: Při objednávkách nad 1 000 tun jsme schopni vám poskytnout významné slevy. 

Jste firma, nebo živnostník s velkými odběry? Pak využijte velkoobchodní spolupráce a poptávaný materiál nakupujte za ještě výhodnější ceny. Navíc umíme sehnat i materiál, který v současné chvíli nemáme ve stálé nabídce. Rychle a spolehlivě.

3

Objednávku vám zavezeme kamkoliv po celé ČR

Jakýkoliv nerezový materiál bezpečně doručíme do Ostravy a celého Moravskoslezského kraje. Vaše objednávky rozvážíme po celé České republice – s dopravou již od 653 Kč bez DPH – průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1190 Kč. Využíváme několik externích dopravců, v závislosti na tom, aby u vás byla objednávka co nejdříve. 

Veškerý materiál v těchto lokalitách doručujeme obvykle do 3 – 7 dní. S námi neřešíte jakoukoliv lokálnost, ani to, kde se dodavatel materiálu nachází.

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 653 Kč
  • 5 – 15 kg = 746 Kč
  • 15 – 30 kg = 864 Kč
  • 30 – 50 kg = 994 Kč
  • 50 – 75 kg = 1046 Kč
  • 75 – 100 kg = 1191 Kč
  • 100 – 150 kg = 1276 Kč
  • 150 – 250 kg = 1329 Kč
  • 250 kg a více = 1190 Kč

Nerez materiál dělíme na míru 

Součástí Atreon služeb je i profesionálního dělení všech nerez materiálů z naší nabídky na zakázku – díky dvěma pásovým pilám, hydraulickým a plazmovým nůžkám, které máme k dispozici. Podmínkou je pouze odběr a platba celého výrobního kusu.

#BIG_FORM#

Nerezové materiály k vám doručíme po celé ČR