Nerezové materiály Hradec Králové

Máte zájem o nerezové materiály v Hradci Králové a okolí? Pak neváhejte a využijte služeb Atreon.cz – objednejte si vámi poptávaný materiál pohodlně on-line a za jasně danou cenu. Patříme mezi spolehlivého dodavatele komplexního sortimentu hutního materiálu včetně nerezových a hliníkových materiálů. Jsme partnerem jak pro větší firmy, tak pro menší subjekty jakými jsou malé a střední stavební firmy, živnostníci a domácí kutilové. 

Využijte náš moderní e-shop a objednejte si nerezové materiály odkudkoliv z ČR s dopravou po celém Královéhradeckém kraji, nebo s možností osobního odběru v našem centrálním skladu v Čelákovicích u Prahy (nejdéle do 7 dnů od objednání). 

Široká nabídka nerezového materiálu 

Atreon nabízí vše, od různých druhů nerezových plechů, nerez jeklů a L profilů, nerezových trubek, nerezové kulatiny a pásoviny, až po nerezové U profily. Součástí nabídky je i komplexní sortiment klasického hutního materiálu včetně hliníkového.

Jste kutil, živnostník, nebo firma? Nakoupit u nás můžete snadno, rychle a bez jakékoliv registrace. Navíc vám všechno zboží z naší nabídky dovezeme na konkrétní místo určení, aniž byste museli řešit cokoliv dalšího. Zároveň můžete využít možnosti osobního odběru v našem zastřešeném skladu v Čelákovicích u Prahy.

TIP: V případě objednávek nad 1 000 tun jsme připraveni vám poskytnout výrazné slevy. 

Pokud jste firma nebo živnostník s velkými odběry, využijte velkoobchodní spolupráce, díky které získáte na nákup nerezového materiálu ještě výhodnější ceny. Zároveň jsme pro vás schopni sehnat i materiály, které nemáme standardně v nabídce.

2

Doprava nerezového materiálu nejen po Hradci Králové

Všechny nerezové materiály vám doručíme nejen do Hradce Králové, ale i do celého Královéhradeckého kraje. Využíváme spolehlivé externí dopravce s ohledem na včasné dodání materiálu a to do 3 – 7 dní. Objednávky rozvážíme po celé ČR již od 653 Kč bez DPH (průměrná cena dopravy u větších objednávek je 1190 Kč). S námi neřešíte jakoukoliv lokálnost, ani to, kde se nachází sklad dodavatele.

Ceník dopravy

  • do 5 kg = 653 Kč
  • 5 – 15 kg = 746 Kč
  • 15 – 30 kg = 864 Kč
  • 30 – 50 kg = 994 Kč
  • 50 – 75 kg = 1046 Kč
  • 75 – 100 kg = 1191 Kč
  • 100 – 150 kg = 1276 Kč
  • 150 – 250 kg = 1329 Kč
  • 250 kg a více = 1190 Kč

Všechny materiály dělíme na míru

Pokud vám nevyhovuje nabízený rozměr konkrétního materiálu, není nic jednoduššího, než si jej nechat nadělit na zakázku. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickým a plazmovým nůžkám, kterými disponujeme, jsme schopni všechny tyto materiály individuálně nadělit přesně na míru vašim potřebám. 

Využít můžete také služeb naší profesionální kovovýroby, v rámci které vám ze všech námi nabízených materiálů vyrobíme pestré produkty na míru – ploty, branky, zábradlí či schodiště.

#BIG_FORM#

Nerezové materiály v jiných lokalitách