Kovovýroba Chrudim

Využijte služeb profesionální kovovýroby v Chrudimi a okolí. Díky tomu, že naše firma disponuje vlastní dílnou a skladem hutního materiálu pod jednou střechou v Čelákovicích u Prahy, zajistíme vám velmi výhodné ceny. Navíc umíme veškeré zakázky realizovat jak přímo v Praze, tak v celém Středočeském kraji a také v kraji Královéhradeckém a Pardubickém. Není nutno řešit jakoukoliv lokálnost. Vyrábíme standardní i nestandardní výrobky z nerezu, běžné oceli i hliníku na zakázku se zaručením kvality a preciznosti. 

Co pro vás vyrobíme

Naši pracovníci dorazí přímo k vám, vše zaměří a dle konkrétní technické dokumentace vyrobí. Následně zajistí kompletaci a montáž na místě určení, aniž byste museli řešit jakoukoliv logistiku či technickou stránku projektu.

TIP: Navrhneme řešení na míru a konkrétní konstrukční řešení se zachováním všech vámi zadaných požadavků na produkt.

Jednorázová zakázka nebo dlouhodobá spolupráce? Výrobek z nerezových jeklů nebo z L profilů běžné oceli? Je pouze na vás, jakou variantu si zvolíte. 

#SMALL_FORM#

Kovovýroba Atreon v dalších lokalitách

Pokud není nutno výrobek zaměřovat přímo na místě, samozřejmě umíme cokoliv vyrobit na zakázku i mimo tyto kraje a města.

kovovýroba chrudim

Spolupráce s Atreonem nabízí mnoho benefitů

  • Zaručíme vám jistotu nízkých cen – díky tomu, že máme kovovýrobu s prodejem hutního materiálu pod jednou střechou, jsme schopni vám nabídnout nižší cenu koncového výrobku.
  • Jsme vysoce flexibilní – žádná zakázka pro nás není příliš malá, velká nebo složitá. Umíme vyrobit vše standardní i specifické, dle konkrétní technické dokumentace nebo našeho návrhu.
  • Profesionální služby a proklientský přístup – náš profesionální a proškolený tým je zárukou kvalitně odvedené práce
  • Nabízíme klasické služby, ale i doplňkové služby – žárové zinkování, zajištění služeb svářeče přímo na místo vaší zakázky.
  • Vlastní autodoprava i doprava po celé ČR ve spolupráci s různými externími dopravci.

#BIG_FORM#