Hliníkové materiály – profily Brno

Potřebujete objednat hliníkové materiály v Brně a okolí?

Pak pohodlně využijte služeb Atreon.cz, kde objednáte všechny potřebné materiály jednoduše online a za jasně danou cenu. Jsme spolehlivým dodavatelem různých hutních materiálů včetně nerezových a hliníkových a patříme mezi partnery větších i menších subjektů jako jsou malé a střední stavební firmy, podnikatelé a domácí kutilové. 

Nakupujte online hliníkový  materiál odkudkoli z ČR s dopravou po celé České republice nebo s možností osobního odběru v našem centrálním krytém skladu v Čelákovicích u Prahy (a to nejpozději do 7 dnů od objednání).

Nabídka hliníkových materiálů Atreon

Jste kutil, živnostník, nebo firma? Nakupovat u nás můžete snadno a rychle bez jakékoliv registrace. Navíc vám vše z naší nabídky doručíme na konkrétní místo určení, aniž byste museli cokoliv dalšího řešit. Využít můžete také osobního odběru v našem krytém skladu v Čelákovicích u Prahy (nejpozději do 7 dnů od objednání).

Atreon nabízí různé druhy plechů z hliníku, hliníkové trubky a hliníkové profily různých tvarů. V nabídce pak naleznete také klasické hutní materiály včetně nerezu.

TIP: V případě objednávek nad 1 000 tun jsme připraveni vám poskytnout výrazné slevy. Jsme schopni vám nabídnout individuální ceny přímo na míru.

Pokud jste firma nebo živnostník s velkými odběry, využijte velkoobchodní spolupráce, díky které získáte na nákup nerezového materiálu ještě výhodnější ceny. Zároveň jsme pro vás schopni sehnat i materiály, které nemáme standardně v nabídce.

hliník města

Doprava v rámci celého Jihomoravského kraje

Všechny hliníkové materiály uvedené v naší nabídce vám doručíme nejen do Prahy, ale i do celého Jihomoravského kraje.

Pro včasné dodání materiálů využíváme spolehlivé externí dopravce. 

Objednávky rozvážíme po celé ČR již od 746 Kč bez DPH do 3 – 7 dní. S námi neřešíte jakoukoliv lokálnost, ani to, kde se nachází sklad dodavatele. Šetříte tak nejen čas, ale i peníze.

Ceník dopravy 

 • do 10 kg = 746 Kč
 • 10 – 30 kg = 867 Kč
 • 30 – 50 kg = 1008 Kč
 • 50 – 75 kg = 1169 Kč
 • 75 – 100 kg = 1370 Kč
 • 100 – 150 kg = 1491 Kč
 • 150 – 200 kg = 2002 Kč
 • 200 – 300 kg = 2550 Kč
 • 300 – 500 kg = 2733 Kč
 • 500 – 1000 kg = 3065 Kč
 • 1000 – 6000 kg = 5959 Kč

Všechny materiály vám upravíme na míru

Pokud nejste spokojeni s rozměrem konkrétního materiálu, není nic jednoduššího, než si jej nechat nadělit na zakázku. Díky dvěma pásovým pilám a hydraulickým a plazmovým nůžkám, kterými disponujeme, jsme schopni všechny tyto materiály individuálně nadělit přesně na míru vašim potřebám. 

Využít můžete také služeb naší profesionální kovovýroby, v rámci které vám ze všech námi nabízených materiálů vyrobíme pestré produkty na míru – ploty, branky, zábradlí či schodiště.

#BIG_FORM#

Hliníkové materiály v jiných lokalitách