Doprava ZDARMA až k vám ► od 17. 6. do 24. 6. na hutní materiál v hodnotě nad 20 000 Kč bez DPH ► Stačí při objednávce zadat kód: DOPRAVAZDARMA. Akci nelze kombinovat s jinými slevami či s věrnostním programem. Nevztahuje se na dopravu nerezového a hliníkového materiálu.

5 důvodů, proč si zvolit ocelový plot: Elegantní a odolné řešení pro vaše oplocení

vyber-ocelove-ploty-blog-info-atreon

Potřebujete spolehlivý a moderní způsob, jak zabezpečit a zároveň zkrášlit svůj pozemek? Ocelové ploty jsou skvělou volbou. Tento typ oplocení nabízí řadu výhod oproti tradičním materiálům a v posledních letech se těší stále větší oblibě. Pojďte s námi zjistit, co dělá ocelové ploty tak výjimečnými.

1. Extrémní trvanlivost a odolnost

Jednou z hlavních předností ocelových plotů je jejich vynikající odolnost a trvanlivost. Pokud je na kovové plotové dílce použita kvalitní ocel, jsou tyto ploty schopny odolávat nepříznivým povětrnostním podmínkám, korozi a mechanickému poškození desítky let. Ať už čelí silnému větru, dešti nebo sněhu.

2. Velmi snadná údržba

Ocelové ploty není potřeba natírat ani pravidelně ošetřovat. Ve srovnání s jinými materiály, jako je dřevo, vyžadují minimální údržbu. Případné nečistoty snadno odstraníte omytím vodou, nebo jemným čisticím prostředkem. Díky tomu ušetříte čas i peníze, které byste jinak museli investovat do pravidelné údržby oplocení.

3. Vysoká variabilita designu

super-ploty-z-oceli-atreon-blog

Ploty z oceli nabízejí širokou škálu designových možností. Ať už preferujete moderní, minimalistický styl nebo klasický vzhled, z široké nabídky si vyberete ty ideální kovové plotové dílce, které perfektně doplní váš dům a zahradu. 

Jsou dostupné v různých barvách, tvarech a velikostech, takže si můžete vytvořit oplocení přesně podle svých představ. vyrobit si ocelový plot můžete nechat i přímo na míru

4. Zvýšíte hodnotu vaší nemovitosti

Atraktivní a dobře udržovaný plot zvyšuje celkovou hodnotu vaší nemovitosti. Investice do kvalitního ocelového plotu se tak může vyplatit i z dlouhodobého hlediska. Pokud se rozhodnete svůj dům v budoucnu prodat, moderní a spolehlivé oplocení může být významným prodejním argumentem a benefitem.

5. Zajistíte si bezpečnost a soukromí

ocelovy-plot-atreon

Poskytují vysokou úroveň bezpečnosti i soukromí. Jejich robustní konstrukce a pevnost odradí potenciální narušitele a zároveň zabrání zvědavým pohledům kolemjdoucích. Pokud máte děti nebo domácí mazlíčky, jistě oceníte, že ocelový plot je pro ně bezpečnou bariérou, která zabrání jejich úniku z pozemku.

Ocelové ploty jsou vynikající volbou pro každého, kdo hledá trvanlivé, estetické a bezpečné řešení oplocení. Ať už se rozhodnete pro prefabrikované plotové dílce, nebo plot na míru, investice se vám rozhodně vyplatí na několika úrovních.

© ATREON